Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про компанію

Ми розпочали свою діяльність в 1997 році, заявивши про себе в будівельному бізнесі як компанія «Ренове». Ми відразу зробили ставку на нестандартні рішення і концепції, одночасно вирізняючись високою якістю робіт і відповідальністю серед багатьох конкурентів.

Справжньою датою народження нашої компанії ми вважаємо 2000 рік, коли ми увійшли до групи компаній «Select Австрія - Україна», тому ми змінили свою назву на «Селектренбау» (Група Селект - Дизайн - Ремонт - Будівництво). З того моменту завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами ми отримали можливість використовувати передові австрійські та німецькі технології для опоряджувальних і будівельних робіт, інженерних систем та обладнання, і розробляти надзвичайно комфортний та стильний європейський дизайн.

Про компанію

Без участі посередників ми здійснюємо прямі закупівлі та поставки матеріалів, обладнання, меблів, освітлення та предметів декору, потрібних для проектів, безпосередньо від виробників Західної Європи та США. Таким чином, наші замовники з 100% впевненістю отримають адекватні ціни й оригінальне походження товарів, які ми використовуємо в дизайні, ремонті або будівництві.

Ми прагнемо створювати нові, цікаві і завжди оригінальні архітектурні та дизайнерські об’єкти, використовуючи для цього передові європейські технології та стандарти якості. Наша команда складається з професіоналів різних спеціальностей, тому компанія надає комплекс послуг з проектування, будівельних та ремонтно-опоряджувальних робіт, дизайну інтер'єрів, благоустрою території, облаштування інженерних систем, ландшафтного дизайну. Ми працюємо як з приватними, так і юридичними особами, не тільки в Києві та області, але й в інших регіонах країни. Ознайомившись з роботами, представленими в Портфоліо, Ви неодмінно оціните їхній оригінальний дизайн та відмінну якість виконання.

Обираючи нашу компанію, замовники отримують надійного партнера, чию бездоганну професійну репутацію забезпечують: колектив дипломованих архітекторів і дизайнерів, інженерів і власні ремонтно-опоряджувальні та будівельні бригади. Разом ми гарантуємо високу якість всіх видів робіт, своєчасність їхнього виконання та чесні ціни. Працюючи з нами, Ви отримуєте об'єкт європейської якості за економічно обґрунтовану вартість.

Сьогодні «Селектренбау» - це багатопрофільна, ефективно діюча компанія, якій довіряють сотні замовників та партнерів. Ми заслужили їхню повагу, дотримуючись таких принципів, як чесність, якість, надійність. Саме ці поняття є запорукою багаторічного успішного бізнесу.

Наша компанія реалізує складні проекти і нестандартні архітектурні та дизайнерські концепції як для приватного, так і для громадського секторів: квартир, котеджів, заміських будинків, офісів, ресторанів та готелів, адміністративних будівель, торгово-розважальних центрів та інших об'єктів.

Переваги компанії «Селектранбау»

  • Комплексний підхід. Комплектація об'єкта за допомогою нашої компанії допоможе Вам уникнути численних клопотів та фінансових втрат, пов'язаних з придбанням необхідних товарів. Ми своєчасно і повністю проведемо комплектацію об'єкта оригінальною європейською, американською та вітчизняною продукцією, що поставляється нами за чесними цінами безпосередньо від виробників. Для замовників це означає великий вибір необхідних для них будівельних та опоряджувальних матеріалів, меблів будь-яких стилів, освітлювальних приладів, елементів декору, електрообладнання та інших товарів.
  • Єдина відповідальність. На відміну від салонів або шоу-румів, ми є єдиним постачальником і здійснюємо якісний монтаж різних груп товарів (будівельних та опоряджувальних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів, предметів декорування, електрообладнання), тому не завищуємо цін на пропоновані Вам вироби, а, навпаки, встановлюємо їх на оптимальному рівні для наших замовників. Взявши на себе повне забезпечення Вашого проекту необхідними товарами та послугами, наша компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. Якщо ж Ви або для Вас купують товари в різних салонах, а їхній монтаж здійснюють запрошені зі сторони будівельні або ремонтно-опоряджувальні команди, то втрачається не тільки будь-яка відповідальність, а й зриваються строки здачі. Найчастіше так воно й відбувається в реальному житті. Товари ж, що придбані у нас, завозяться на проект суворо за графіком, завдяки чому у нас ніколи не відбуваються зриви строків здачі проекту, а також псування товарів і матеріалів. Ми також виконуємо гарантійне обслуговування c подальшим післягарантійним сервісом.
  • Прозоре ціноутворення. ««Селектренбау»» надає замовникам прозору калькуляцію, обґрунтовані розцінки на всі види товарів та робіт. Відділ комплектації проектів систематично здійснює фінансовий моніторинг як у Києві, так і в інших регіонах, що дозволяє гарантувати нашим замовникам конкурентні ціни на товари вітчизняного та зарубіжного виробництва при комплектації наших проектів з єдиною відповідальністю в особі нашої компанії. Крім того, замовники нічого не переплачують за рекламу, період зберігання, використання торгових і складських площ та інші накладні витрати, які закладаються в ціну роздрібними продавцями (магазини, салони або шоу-руми). Співпрацюючи з сотнями виробників Західної Європи та США, а також із кращими вітчизняними виробниками, і здійснюючи у них прямі закупівлі (без посередників), компанія надає по-справжньому великий асортимент товарів з різних цінових категорій.
  • Європейська якість. Підрозділи будівельників та опоряджувальників виконують повний комплекс робіт з використанням передових технологічних розробок австрійської та німецької будіндустрії. Це дає нам можливість виконувати всі види робіт з відповідною якістю та надавати замовникам довгострокову гарантію на кожен вид робіт і забезпечувати здачу етапів згідно з календарним графіком.
  • Ексклюзивний авторський дизайн та архітектура. З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому команда професійних і дипломованих дизайнерів та архітекторів отримала можливість плідно співпрацювати з австрійськими партнерами. Таким чином відкрився доступ до європейського досвіду колег, спільної роботи над реалізацією проектів будь-якої складності та стильових напрямків, і до австрійських інновацій та технологій у сфері дизайну та архітектури. Разом ми розробили та реалізували сотні об'єктів як житлового, так і громадського призначення (квартири, заміські будинки, котеджі, офіси, ресторани та інші об'єкти), які завжди відповідали очікуванням замовників. Спільно з австрійськими партнерами ми створюємо авторські та стильові інтер’єри, які створюють для замовників максимальний рівень комфорту. Спеціалісти компанії постійно розвиваються, відслідковуючи модні тенденції та тренди у світі архітектури та дизайну, регулярно відвідують світові виставки, черпаючи там нові ідеї. Ми постійно розширюємо асортимент використовуваних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів та предметів декорування, пропонуючи замовникам тільки оригінальну продукцію. При розробці проектів дизайнери та архітектори компанії повністю враховують інтереси, вимоги і побажання замовників. З нами Ви зможете втілити в життя найсміливіші ідеї, для реалізації яких ми обов’язково знайдемо професійні та функціональні рішення. Кожний наш проект по-своєму унікальний.

Офіційний договір та цінова політика

Співпраця з замовниками здійснюється на підставі офіційного договору, який доповнюється детальним кошторисом та поетапним графіком виконання всіх передбачених проектом робіт. Витрати розраховуються індивідуально для кожного об'єкта до початку робіт, щоб замовники могли правильно розподілити свої витрати. У процесі складання кошторису ми готові внести корективи у перелік застосовуваних матеріалів або обладнання, так знаходячи належний варіант за вартістю без шкоди якості. Документація, яку ми надаємо, - зрозуміла та обґрунтована. Забезпечити доцільне використання фінансових засобів замовників – це для нас справа честі та важливий критерій професійної етики. Укладаючи договір на виконання комплексу робіт, що включає створення архітектурного проекту, розробку дизайну інтер'єру, комплектацію об'єкта будівельними та опоряджувальними матеріалами, інженерними системами, постачання меблів та освітлювальних приладів, замовники отримують суттєві знижки. Як результат, їхні витрати значно зменшуються, а якість нашої роботи залишається незмінно професійною.

Дотримання конфіденційності

Працівники компанії, що беруть участь у роботі над будь-яким об'єктом, підписують зобов'язання про нерозголошення особистої або комерційної інформації, яка стосується замовників.

Гарантія та терміни

Починаючи роботу над об'єктом, ми ретельно плануємо весь цикл потрібних робіт, аби забезпечити ефективну організацію технологічного процесу. Відділ постачання повністю комплектує об'єкти необхідними матеріалами та обладнанням, що дозволяє нам виконувати всі етапи робіт за погодженим із замовником графіком. Ми впевнені в якості своїх послуг. Замовники отримують 2-3 роки гарантії на всі виконані роботи, після завершення яких ми надаємо комплекс заходів з післягарантійного обслуговування. Ми завжди дотримуємося строків. Реалізовані об'єкти завжди відповідають проектам.

Довіра замовників – це наша головна цінність. І ми намагаємося її виправдати силами великого колективу, тримаючи планку якості послуг на високому рівні. За багато років роботи ми здобули репутацію надійної компанії, до якої звертаються як постійні замовники, так і їхні бізнес-партнери, знайомі, родичі, і це є головним критерієм оцінки нашої праці. Ми - професіонали, для яких є справою честі виконати свою роботу на гідному рівні.