Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — -поля,обов`язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* -поля,обов`язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Наше кредо

«Селектренбау» - це багатопрофільна компанія, якій довіряють сотні замовників і партнерів. Ми заслужили їхню повагу завдяки принципам, що становлять кредо.

1. Комплексний підхід.

Завдяки нашій компанія під час комплектації об’єкта можна уникнути численних клопотів і фінансових втрат, пов’язаних з придбанням необхідних товарів. Ми своєчасно та в повній мірі укомплектуємо Ваш проект оригінальною європейською, американською і вітчизняною продукцією, яку ми постачаємо за чесними цінами безпосередньо від виробників. Для замовників це відкриває широкий вибір їм необхідних будівельних і опоряджувальних матеріалів, меблів будь-яких можливих стилів, освітлювальних приладів, предметів декорування, електрообладнання та інших товарів.

2. Єдина відповідальність.

На відміну від салонів чи шоу-румів, ми є єдиним постачальником і здійснюємо професійний монтаж різноманітних груп товарів (будівельних і опоряджувальних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів, предметів декорування, електрообладнання), тому ми не завищуємо цін на пропоновані вироби, а, навпаки, ми їх оптимізуємо для замовників. Взявши на себе повністю укомплектувати проект необхідними товарами і послугами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. Якщо ж Ви придбаваєте товари чи це роблять для Вас в різних салонах, але монтаж при цьому виконують запрошені зі сторони будівельні чи опоряджувальні команди, то втрачається не тільки відповідальність, але й зриваються терміни здачі. Дуже часто так відбувається і в реальному житті. Товари ж, придбані в «Селектренбау», завозяться на проект за затвердженим графіком, завдяки чому ніколи не відбуваються зриви термінів здачі проекту, псування товарів і матеріалів. Ми виконуємо гарантійне обслуговування з подальшим післягарантійним сервісом.

3. Прозоре ціноутворення.

«Селектренбау» надає замовникам прозору калькуляцію, обґрунтовані розцінки на товари і роботи. Відділ комплектації проектів систематично здійснює фінансовий моніторинг і в Києві, і в інших регіонах, гарантуючи замовникам конкурентні ціни на товари вітчизняного і зарубіжного виробництва при комплектації проектів з єдиною відповідальністю в особі нашої компанії. До того ж замовники нічого не переплачують за рекламу, період зберігання, використання торгових і складських площ, інші накладні витрати, що роздрібні продавці (магазини, салони чи шоу-руми) закладають в ціну. Співпрацюючи з сотнями виробників із Західної Європи і США, перевіреними вітчизняними виробниками та здійснюючи в них прямі закупівлі (без посередників), компанія забезпечує замовників широким асортиментом різноманітних товарів різних цінових категорій.

4. Європейська якість, терміни, гарантії.

У компанії працює команда дипломованих архітекторів, творча майстерня дизайнерів, проектні та інженерні бюро, власні будівельні та опоряджувальні команди. Ми виконуємо комплекс робіт з використанням передових технологічних розробок австрійської і німецької буд.індустрії, професійного обладнання та інструментів. Це надає можливість виконувати роботи з проектування, дизайну, ремонту і будівництва на європейському рівні якості, забезпечуючи замовників довгостроковою гарантією і здачею етапів відповідно до календарного графіку.

5. Креативність.

Для спеціалістів компанії не існує ідей, які не можна втілити в життя. Ми знаємо, що досконалості насправді не має меж, тому ми постійно шукаємо нові технології, які дозволяють створювати оригінальні, нетривіальні проекти. Ми говоримо «ні» нецікавим шаблонам! Ми говоримо «так» необмеженій творчості!

Кожний об'єкт, реалізований компанією «Селектренбау», - це чесна вартість, бездоганна якість, своєчасне введення в експлуатацію та оригінальний образ.