Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Про ремонтно-оздоблювальну команду

Ми знаємо як важко знайти надійну і професійну команду, яка б змогла здійснювати ремонт квартири, заміського будинку, котеджу, офісу, ресторану чи готелю. Від того, наскільки якісно виконаний ремонт, залежить майбутній комфорт, мікроклімат і затишок приміщення, де Ви плануєте знаходитись, а від своєчасності завершення ремонтних і опоряджувальних робіт – відсутність додаткових витрат і Ваш хороший настрій. Якщо Вам потрібен професійний ремонт європейської якості, але постає проблема стосовно вибору надійного виконавця, ремонтно-опоряджувальна команда «Селектренбау» до Ваших послуг. Впродовж 16 років ми виконуємо комплекс робіт з ремонту чи опорядження будь-яких можливих об’єктів, саме тому без удаваної скромності ми стверджуємо, що знаємо про них все. Втім, ми не тільки знаємо, але й вміємо виконувати роботи, застосовуючи сучасні технології та оригінальні матеріали, дотримуючись європейських стандартів якості і нормативів.

Головною цінністю компанії є люди. Це професіонали екстра-класу, що мають великий досвід роботи. Ми виконуємо низку різноманітних робіт, починаючи з косметичного і завершуючи комплексним ремонтом «під ключ». Наша команда – профільні спеціалісти: малярі, штукатури, плиточники, електрики, сантехніки, тощо. Як і в часовому механізмі кожний працівник виконує завдання якісно і в термін, щоб досягнути максимальної продуктивності і результату.

«Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна», що дозволяє команді застосовувати австрійські та німецькі технології, використовувати професійне обладнання у процесі виконання робіт будь-якої складності. Кошторисний відділ систематично здійснює моніторинг розцінок на ремонтно-опоряджувальні роботи і в Києві, і в інших регіонах, завдяки чому ми надаємо замовникам чесні і конкурентні розцінки на роботи, виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Взявши на себе повне забезпечення проекту необхідними матеріалами і роботами, компанія несе єдину відповідальність за бездоганну реалізацію. Ми напряму придбаваємо зарубіжні та українські матеріали у перевірених часом виробників і дотримуємось усіх термінів, передбачених в офіційному договорі.

Кредо «Селектренбау» - чесні ціни за європейською якістю. Ви завчасно знатимете, що отримаєте за витрачені гроші. Ви оплачуєте не за квадратні метри, а за роботу, яку ми виконуємо на професійному рівні.

 Переваги команди:

  • Персоналізований підхід до кожного замовника;
  • Застосування австрійських і німецьких технологій;
  • Використання виключно професійного обладнання, оригінальних і надійних матеріалів;
  • Повний контроль етапів робіт;
  • Чесна вартість за європейською якістю, поетапна оплата;
  • Здача етапів робіт за календарним графіком;
  • Довгострокова гарантія на послуги і матеріали, які забезпечила компанія;
  • Післягарантійний сервіс.

 selectrenbau-o-remontno-otdelochnoj-komande.jpg