Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Проектування опалення

Для того, щоб система обігріву давала необхідний ефект, вона має бути правильно розрахована. Недостатня потужність нагрівальних елементів, низька температура теплоносіїв не забезпечують належного рівня тепловіддачі, необхідного для повноцінного опалення приміщення. Надмірне ж виділення теплової енергії сприяє перегріву повітря і викликає необхідність провітрювання, збільшення фінансових витрат. Уникнути цих ускладнень можливо, довіривши проектування опалення компанії «Селектренбау». Протягом 16 років ми працюємо з різними технологічними рішеннями, створюючи ефективні проекти з опалення квартир, котеджів, заміських будинків, офісних центрів, ресторанів, готелів, промислових цехів та інших об'єктів. 

Приступаючи до розробки опалення, співробітники в першу чергу проводять обстеження об'єкта. Адже кожна споруда має специфіку як за конструктивними особливостями, так і за призначенням. Тому підхід до обігріву квартири або заміського будинку, готелю або виробничого цеху, безумовно, відрізняється кардинально. У процесі вивчення важливо підібрати правильне місце для встановлення теплогенератора відповідно до вимог техніки безпеки під час експлуатації (електричні котли, конвектори, інфрачервоні пристрої). Якщо такого не знаходиться, то ми пропонуємо побудувати окреме приміщення, яке відповідатиме нормативам (при використанні типів котлів, чия робота вимагає підключення до димоходу, примусової вентиляції).

Етапи проектування опалення

Кожен проект має індивідуальні особливості, від яких залежать етапи проектування. Проте в цілому, вони містять наступну інформацію:

 • технологічне обґрунтування доцільності вибору даного способу обігріву;
 • опис експлуатаційних характеристик з орієнтовним розрахунком бюджету опалювального періоду;
 • креслення для встановлення котла і підключення димоходу з прив'язкою до місця;
 • креслення розведення труб з описом матеріалу і зазначенням діаметра (для традиційних підлогових і настінних радіаторів з водяним теплоносієм);
 • креслення контуру, розрахунок кроку укладання труб, діаметр, опис розподільних колекторів (для влаштування «теплої підлоги»);
 • схема розміщення обладнання (радіатори - підлогові, настінні, конвектори, інфрачервоні випромінювачі);
 • перелік запірно-регулюючої арматури (крани, гідравлічні вентилі), позначення та настройки;
 • специфікація та кошторис;
 • календарний графік поставок комплектуючих на проект та виконання монтажних робіт.

Проекти опалення, які розробляють наші фахівці, мають високий ККД, демонстрований навіть в економному режимі роботи. Замовникам ми пропонуємо сучасне високотехнологічне обладнання від надійних європейських виробників,яке розраховане на мале споживання енергоносіїв та відповідає загальноприйнятим стандартам екологічності.

Види проектів опалення

Досить поширеною стала відмова мешканців багатоповерхових будинків від централізованого опалення і перехід на автономне. У цьому сегменті ми пропонуємо виконання наступних робіт:

 • проектування дахової котельні;
 • проектування прибудинкової котельні;
 • проектування інженерних комунікацій опалення багатоквартирного будинку;
 • проектування опалення окремої квартири.

Замовники, які звернулися до нас з приводу удосконалення обігріву, можуть бути впевненими в тому, що ми підберемо для них підходяще рішення, яке враховує технічні та фінансові можливості.

Проекти опалення можуть поєднувати в собі кілька видів обігріву: газове й електричне, з використанням водяного теплоносія або інфрачервоного випромінювання. Тому над створенням проекту працюють профільні фахівці: інженери-теплотехніки та енергетики, слюсарі-сантехніки та електрики. В результаті їхньої спільної праці ми надаємо замовникам повний технічний опис використовуваних технологій та обладнання, включаючи розрахунок витрат енергоносіїв при різних алгоритмах роботи. Таким чином, вже на стадії проектування замовники «Селектренбау» знають не тільки у скільки їм обійдеться нове опалення, але і які суми їм будуть потрібні для оплати його роботи. 

Ми обов'язково приділяємо увагу автоматизації. Адже власники нерухомості мають бути впевненими в безперебійній роботі котла, конвектора, випромінювача у будь-який час. Для цього ми доповнюємо комплектацію джерелами безперебійного живлення, генераторами з функціями автоматичного включення при відключенні базового джерела електроенергії. Таким чином ми забезпечуємо безперервну подачу теплоносія та недопущення охолодження приміщення. Рівень безпеки гарантують також застосовувані нами датчики, які сигналізують про витік газу або про збільшення в приміщенні рівня продуктів горіння, перегрів теплогенеруючого обладнання.

Технічні рішення, пропоновані фахівцями «Селектренбау», підбираються індивідуально для кожного об'єкта залежно від умов та вимог експлуатації, і в цьому є запорука довгострокової експлуатації.