Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Проектування систем кондиціонування

Роботи з проектування системи кондиціонування неможливо здійснити, не маючи спеціальних навичок та досвіду. Тільки професіонали володіють експертними знаннями, що дозволяють точно розрахувати і підібрати відповідний тип обладнання, правильно визначити місце установки, порядок електропідключення, а також налаштувати енергоефективні режими роботи. Крім того, монтаж і настройка передбачають застосування спеціального оснащення і вимагають особливої кваліфікації фахівців для проведення таких видів робіт. Попередити можливі прорахунки, помилки і, як наслідок, неадекватну роботу або вихід з ладу дорогої техніки, можна лише скориставшись послугами компаній з великим досвідом проведення подібних робіт. Довірте проектування системи кондиціонування фахівцям компанії «Селектренбау», і Ви отримаєте сучасну систему, що забезпечує підтримання необхідних параметрів повітря з безумовним виконанням Ваших уподобань.

Команда фахівців «Селектренбау» запропонує Вам комплексне рішення задач з професійного проектування кондиціонування, підбору потрібного кліматичного обладнання, здійсненню монтажних робіт та сервісного обслуговування. Ми накопичили досвід проектних та монтажних робіт для об'єктів різних типів, серед яких: квартири, котеджі і заміські будинки, офіси, ресторани, торгово-розважальні комплекси та інші об'єкти. У складі проектного відділу працюють досвідчені вузькопрофільні спеціалісти, що постійно поліпшують професійний рівень і використовують у своїх проектах інноваційні розробки флагманів світового ринку кліматичного обладнання. Наші проектувальники виконують комплекс робіт: від попередніх розрахунків кондиціонування та вибору обладнання до реалізації робочих креслень, проектної, кошторисної та монтажної документації, яка відповідає правилам і вимогам будівельних, пожежних, санітарних та екологічних норм. Співробітники нашої компанії використовують при розробці проекту профільні системи автоматизованого проектування, які дозволяють виконувати підбір обладнання та технічну документацію з урахуванням усього виробленого обладнання, індивідуальних особливостей об'єкта і побажань замовника.

Класифікація кондиціонерів

Кондиціонери побутової серії складаються тільки із зовнішнього блоку, який визначається високим рівнем шуму і монтується поза житловими приміщеннями і внутрішнього блоку, що кріпиться на стіні, стелі або на підлозі. Іноді внутрішні блоки канального типу монтуються в сусідніх технічних приміщеннях.

Серія напівпромислових кондиціонерів допускає підключення до одного зовнішнього декількох внутрішніх. У мульти спліт системах кожен з внутрішніх блоків підключається окремою магістраллю до зовнішнього блоку. У разі VRV (VRF) системи від зовнішнього блоку прокладається одна магістраль, яка має відгалуження на кожен з внутрішніх блоків, що дозволяє підключити до одного зовнішнього будь-яку кількість внутрішніх блоків. Це зменшує витрати на матеріали і потреби у просторі для монтажу.

Промислова серія володіє більшою потужністю в порівнянні з напівпромисловими та побутовими. Використовують кондиціонери промислової серії у випадках, коли є необхідність у високій холодопродуктивності для приміщень великого об'єму. Перевагою таких систем вважається багатоваріантність виконання, що допомагає вибрати обладнання, яке забезпечить точну підтримку необхідних параметрів. Для підбору та використання такого обладнання слід звернутися до професіоналів. Фахівці компанії «Селектренбау» зроблять правильні розрахунки і запропонують Вам обладнання, що підходить за вартістю, і яке забезпечить необхідні параметри щодо температури повітря в приміщенні. Обладнання, яке ми використовуємо у своїх проектах, втробляється лідерами галузі (Toshiba, Mitsubishi, Daikin) і відрізняється надійністю, компонентами підвищеної якості, довгостроковою роботою та точним регулюванням.

Внутрішні блоки кондиціонерів розподіляють на:

  • Настінні - монтуються на стіні приміщення, температуру якого вони забезпечують. Виробники пропонують великий спектр варіантів дизайну і функцій настінних внутрішніх блоків кондиціонерів. Місце для розміщення внутрішнього блоку вибирається так, щоб холодне повітря не попадало на людину, особливо це стосується спалень та офісів.
  • Канальні кондиціонери - монтуються приховано за підвісними стелями, декоративними панелями, фальш-стінами, та в інших місцях, прихованих від очей. Повітря в приміщення надходить рівномірно в декількох точках, що запобігає протягам та відчутно неприємним потокам повітря. Про наявність кондиціонера можна зрозуміти тільки за декільками ледь видимими ґратами в стелі або стіні. Таким чином, канальні кондиціонери мінімально впливають на дизайн. Такий вид внутрішніх блоків дозволяє підмішувати до 20% свіжого повітря до обсягу, що подається в приміщення. Охолоджене повітря по воздуховодам потрапляє в приміщення через припливні решітки або дифузори. Повітря з приміщення через витяжні решітки та повітроводи надходить у канальний кондиціонер для обробки. Можлива робота одного такого блоку відразу на кілька приміщень. Такі кондиціонери провідних світових брендів добре себе зарекомендували, завдяки можливості прихованого монтажу, малому простору, потрібному для встановлення, надійності та продуктивності. Однак для того, щоб таке обладнання працювало правильно, потрібен професійний підхід і знання особливостей проектування та монтажу кондиціонерів. Фахівці компанії «Селектренбау» мають досвід використання канальних кондиціонерів у своїх проектах і кваліфіковано підбирають для кожного конкретного випадку відповідне обладнання. Звернувшись до нас, Ви отримаєте ефективну систему, яка буде підтримувати потрібні температурні характеристики в приміщенні - не привертаючи до себе уваги, безшумно і не впливаючи на вибраний Вами дизайн в квартирі, котеджі, офісі та іншому приміщенні.
  • Касетні - при монтажі такого внутрішнього блоку на стелі залишається видимою тільки декоративна панель, через решітки якої кондиціонер рівномірно розподіляє потоки холодного повітря. Через центральну частину панелі відбувається забір повітря з приміщення. Один кондиціонер такого типу замінює 2-3 настінних. Частіше такі блоки використовують для громадських приміщень: офіси, освітні установи або торгові зали. Встановлення обладнання передбачає наявність підвісної стелі, - висота приміщення зменшується в середньому на 20-40 сантиметрів.
  • Підлогово-стельові кондиціонери застосовують там, де неможливо використовувати інші. Перевагою таких внутрішніх блоків є спрямованість потоків холодного повітря: в підлогових - холодне повітря йде уздовж стіни до стелі, в стельових - уздовж стелі до протилежної стіни. Це запобігає потраплянню прямих потоків холодного повітря на людину. Такі кондиціонери володіють невеликою товщиною, вони застосовуються в приміщеннях, в яких не влаштована підвісна стеля, або які мають складну форму.

Звернувшись до компанії «Селектренбау», Ви отримаєте правильно розроблений проект, надійне обладнання і професійний монтаж. Після проведення монтажу Вам доступні послуги сервісного відділу, який обслуговує змонтоване нами обладнання на максимально тривалому періоді експлуатації. У нашої компанії є всі можливості для проектування, поставки, монтажу та сервісу обладнання для кондиціювання від світових виробників. Взявши на себе повне забезпечення об'єкта необхідними роботами та постачанням кліматичного обладнання, компанія несе єдину відповідальність за бездоганну реалізацію. Отже, знижується сумарна вартість, а Ви можете бути впевнені в якості та надійності Вашої системи кондиціонування.