Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Проектування заміських будинків та котеджів

У кожної людини є своє власне уявлення про те, яким має бути її будинок. Хтось віддає перевагу мінімалізму міської квартири, а хтось - просторому заміському котеджу. Один задовольняється можливостями одноманітних проектів багатоквартирних комплексів, а інший намагається створити свій проект, який буде відповідати світогляду та способу життя власника. Саме такими людьми є замовники нашої компанії, - вони самодостатні і прагнуть оточувати себе комфортом та красою. Для них ми проектуємо котеджі та заміські будинки, що мають не тільки харизматичний дизайн, але й високий ступінь функціональності. Проекти враховують як модні тенденції, так і сучасні технології. Ми проектуємо оригінальні будинки з власним характером та унікальним образом.

Одним з основних напрямків роботи «Селектренбау» є професійне проектування авторських об'єктів заміської нерухомості. З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». За цей час спільно з австрійськими партнерами ми розробили і реалізували сотні проектів заміського житла. Європейський досвід колег, спільна робота над проектуванням, австрійські інновації та технології в галузі дизайну та архітектури дозволили нам створювати об'єкти різної складності та різних  стильових напрямів.

До проектних робіт над кожним об'єктом ми підходимо виключно індивідуально, знаходячи потрібні для конкретного випадку концептуальні рішення. Спільно з австрійськими партнерами архітектори та дизайнери «Селектренбау» створюють повноцінний проект, де творчі пропозиції знаходять підтвердження в способах технічного втілення та у виборі матеріалів. При цьому фахівці обов'язково враховують рельєфні особливості ділянки під забудову, архітектурний стиль розташованих поруч об'єктів, а також природний ландшафт. Таким чином, котеджі, побудовані за проектами, гармонійно вписуються в навколишній простір, дозволяючи мешканцям насолоджуватися життям в будинку своєї мрії!

Етапи проектування заміських будинків або  котеджів

Створення проекту - це трудомісткий, але дуже захоплюючий процес, в якому замовник бере безпосередню участь поряд з фахівцями. Адже саме майбутний власник будинку має відчувати,  яким він хоче бачити своє житло, аби співробітники «Селектренбау» змогли перенести ідеї замовника на папір. Хоча самі ми також  готові запропонувати концепцію відповідно до запитів замовників: за багато років роботи наші фахівці отримали, в деякому роді, властивості психологів, і тому після обговорення побажань вони розуміють, що найкраще підійде конкретному замовнику.

Кожен проект включає наступні етапи:

 • Дизайнерський. Передбачає розробку інтер'єру приміщень. Являє собою ескізний макет в 3D,який дозволяє розглянути елементи оформлення під різними ракурсами та в різному розмірі. Описує загальну стилістику, елементи декору та використовувані матеріали;
 • Архітектурний. Є базовим для отримання дозволу на будівництво, тому складається з описів, креслень будинкута його окремих частин. Документація містить інформацію про планування внутрішніх приміщень, облаштування фундаменту, конструкцію покрівлі, висоту стель, товщину перекриттів та стін (як несучих, так і перегородок), розташування дверних та віконних прорізів, оформлення сходових прольотів, санвузлів, розташування на ділянці. Дані відображаються як у цифровому вигляді із зазначенням розмірів, специфікації та експлікації, так і у візуальному (3D) вигляді. Кожен елемент проекту узгоджується із замовником, після чого ми розраховуємо остаточний кошторис;
 • Інженерний.Він потрібний для прокладання інженерних комунікацій. Описує введення в будинок і схеми прокладання систем подачі води (насос, труби, крани), каналізації, кондиціювання, вентиляції (витяжні короби), опалення (котел, труби), електропостачання (підключення до централізованого, облаштування альтернативного джерела, кабелі, розетки, освітлювальні прилади). Додатково - пожежна безпека, відеоспостереження. Розрахунки грунтуються на передбачуваних обсягах споживання електроенергії і води, проте припускають їхне потенційне збільшення в майбутньому;
 • Конструктивний або робочий. Необхідний під час проведення будівельних робіт. Містить розрахунки, що стосуються кількості та вартості матеріалів. Описує технічну сторону зведення об'єкта, наприклад, розкладку бетонних блоків у фундаменті або діаметрта крок арматури при армуванні; перелік робіт із влаштування міжповерхових перекриттів; визначення кута нахилу крокв, а також ряд інших важливих нюансів. Доповнюється графіком виконання робіт, обсягом та вартістю.

Отримуючи повний пакет проектної документації, замовник впевнений у тому, що з самого першого дня зведення його будинку здійснюватиметься за професійно розробленим планом, яким по суті і є кожен наш проект. У процесі роботи над ним ми не упускаємо жодної деталі, адже кожна цифра, кожна кома - це основоположна інформація, яка відіграє серйозну роль у будівництві.

За роки успішної роботи ми створили сотні оригінальних проектів, які в подальшому перетворилися на розкішні будівлі. Всі вони - наша гордість і демонстрація благополуччя своїх власників. Переваги наших проектів полягають в наступному:

 • індивідуальний підхід до кожного проекту незалежно від його обсягу;
 • абсолютна відповідність проектної пропозиції умовам навколишнього середовища (архітектурний стиль, природний ландшафт);
 • проектування з урахуванням потреб власників  та їхнього способу життя;
 • професійне виконання кожного етапу;
 • авторський контроль на кожному етапі співробітництва;
 • комплексна перевірка розділів проекту, що виключає найменші помилки;
 • розумне співвідношення ціни та якості;
 • суворе дотримання взятих на себе термінів і зобов'язань.

Замовляючи в «Селектренбау» розробку проекту заміського будинку або котеджу, майбутній власник отримує документацію, оформлену з урахуванням вимог архітектурних інспекцій та містобудівних комітетів, тому у замовника не виникає ніяких складнощів з отриманням дозволу на будівництво. Дотримання нами всіх стандартів є основою для зведення надійного, комфортного та красивого житла.

selectrenbau-stroitelstvo-proektirovanie-zagorodnyh-domov-i-kottedzhej.jpg