Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Радіатори опалення

Радіатори

Заселившись в новоспечений будинок, або тільки обдумуючи його перевтілення, ми відразу уявляємо, якою вона буде зсередини: на яких кріслах нам сидіти, за яким столом приймати гостей, яких колірних тонів буде вітальня і з якого матеріалу покриття для підлоги.

Але не варто забувати про такі моменти, як тепло та опалення будинку в потрібний для цього період року.выбор стального или алюминиевого трубчатого радиатора отопления

Опалення та тепло вашого будинку, квартири, банку, ресторану, центру - основна складова затишку, складно уявити комфортне перебування у будь-якому приміщенні без тепла. Тому один з важливих моментів ремонту стане вибір радіатора. Благо, на сьогодні вибір сучасної системи опалення дозволяє підібрати будь-яку варіацію індивідуально під кожного замовника. Але радіатори повинні не тільки повноцінно вписуватися в інтер'єр, не порушуючи загально створену гармонію, а й підходити з технічних і експлуатаційних параметрів.

Тиск теплоносія в системі і його допустима норма температури, завжди повинні вказуватися в супровідних документах і описі приладу. Вибираючи радіатор опалення завжди звертайте увагу на матеріал, з якого він виготовлений, оскільки це безпосередньо позначається на якості нагріву температури повітря в приміщенні. Є загальноприйняті значення про те, що алюмінієві радіатори краще видають тепловіддачу, ніж сталь, або ж показники чавуну програють показниками тепловіддачі міді, але це всього лише вершина айсберга. Для точного підбору необхідно більш детальне поглиблення в технічні характеристики як вашого будинку, так і самого приладу.

Фахівці СЕЛЕКТРЕНБАУ грамотно і з професіоналізмом підходять до подібного типу завдань і розцінюючи всі плюси й мінуси приміщень, індивідуально підбирають найоптимальніший варіант сучасних систем опалення, що правильно прослужать довгі роки.

Давайте, для початку, розберемо, які види радіаторів опалення можливо поставити в своєму приміщенні:

Сталеві радіатори:

Сталеві радіатори мало не найпоширеніший варіант при виборі систем обігріву для комерційних приміщень, їх можна побачити у великих і малих офісах і будинках з автономною системою опалення. Все це завдяки високому теплообміну, відмінному зовнішньому вигляду, що підійде мало не у будь-яке приміщення, а також більш низьку вартість, ніж в інших. До того ж виробники не дозволяють собі їх особливо видозмінювати - варіації є в трубчастому вигляді, панельному, цільні і прямокутні. Коливання атмосфер може варіюватися від 6 до 10, все природно залежить від якості самого матеріалу, що вибрав виробник. Максимально допустима температура 100-110 градусів. У цих системах є випромінюється і конвекційна тепловіддача, де залучені як стінка, так і решітка.

Але ось моменти гідроудару можуть залишити негативні наслідки на даному приладі, а саме під час аварійного відімкнення насоса, або потрапляння повітря даний радіатор не витримує підвищеного тиску до 25 атмосфер.Біметалічні радіатори:

Купити й встановити біметалевий радіатор не складає особливих труднощів, та й вибір на його користь цілком обґрунтований, оскільки дані моделі найпопулярніші в квартирах і житлових будинках. На кухні і в кімнаті, в кабінетах і навіть в підвальних приміщеннях - ця система одна з найбільш адаптованих батарей, що цілком підійде до експлуатації централізованих тепломереж. Форма приладу, за структурою, нагадує ребра, що зроблені з алюмінію, сама вода циркулює всередині по трубопроводу зі сталі. Певна зварювання перешкоджає руйнуванню металу, створюючи таку циркуляцію води всередині, що запобігає корозії металу.

 

Биметаллические радиаторы

Ну а сам алюміній, що на поверхні, прекрасно перебирає тепло з серцевини, тим самим так само успішно його і роздає в приміщенні.

Тобто, що ми маємо в біметалевому радіаторі, так це об'єднання кращих властивостей металів - внутрішня сталь нейтральна до корозії, алюмінієва поверхня - відмінно роздає тепло, а сам прилад витримує до 50 атмосфер. Прослужити вони вам зможуть близько 20 років, але ось єдиний мінус в тому, що через роки на внутрішніх стінках з'являються шлакові відкладення. А підвищений вміст кисню у воді може негативно на них позначитися.

Алюмінієві радіатори:

Алюмінієві радіатори за своєю популярністю нічим не поступаються біметалевим, той же варіант теплообміну і за зовнішнім виглядом нічим не відрізняються від вищезазначених, хоча мають ще більш сучасні моделі й згладжені кути. Алюмінієві радіатори легкі в експлуатації, легкі по вазі й так само довго вам прослужать. Ці батареї роздають достатню для квартири кількість тепла навіть при невеликій кількості теплоносія. В робочому стані витримують до 16 атмосфер.

Але напевно ви чули такий вислів, як «Спустити воду» з радіатора, вони схильні до газоутворення всередині радіатора, при високій концентрації лугу у воді з'являється ризик корозії і можливість течі між секціями.

Алюминиевые радиаторы белые

Мідні радіатори:

Мідні радіатори відрізняються від всіх перерахованих вище достатньою кількістю плюсів, наприклад в цьому радіаторі немає зайвих домішок металів, бо його виготовляють із щільної цільної мідної труби. Форма ребриста, з боку декоративний масив дерева. Теплопровідність міді в 2 рази більше ніж в алюмінію, а в порівнянні з радіаторами зі сталі й чавуну, мідь ефективніше в 5 - 6 разів. Прогрів її триває не більше 3 хвилин, що цілком відмінно для кімнати, а при низькій температурі теплоносія - міть все ще досить добре прогріває приміщення. Варто додати, що даний елемент стійкий до утворення корозії. А після трьох місяців експлуатації, на поверхні мідного радіатора утворюється оксидний шар, що в свою чергу, захищає прилад від пошкодження при контакті з водою.

Медные радиаторы

Чавунні радіатори:

Добре всім нам знайомі чавунні радіатори, які послужили не тільки нашим батькам, а й нашим дідам. Перші радіатори, що з'явилися на пострадянському просторі й настільки швидко були розповсюджені в цих же будинках і сім'ях. На сьогодні ще жодне опалювальне пристосування не обігнало їх за кількістю часу, який вони змогли послужити. На території наших країн це найкращий радіатор, пристосований до різних перепадів тиску і до вод з різними видами домішок і іржавих частинок. Хоч і для нагріву чавунному радіатора потрібно набагато більше часу, ніж іншим екземплярам, зате в цьому є свій плюс, оскільки після відімкнення тепла, даний чавунний радіатор ще довго зберігає опалювальну температуру в приміщенні. Його стали замінювати в квартирах і будинках на більш привабливі варіанти радіаторів. Тому на сьогодні вже розроблені дизайнерські чавунні радіатори, що не тільки різняться кольорами, а й прикрашені незвичайними візерунками та орнаментами, що не можна порівняти з іншими батареями.

Чугунные радиаторы расписные