Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт банків

Основними завданнями банків є: зберігання грошових коштів, проведення готівкового та безготівкового розрахунку, кредитування. Щороку з'являються нові фінансові установи, на тлі діяльності яких старим нелегко зберегти свої позиції. Вони повинні постійно розвиватися, актуалізувати пропозиції і, безумовно, підтримувати імідж. Для кожного банку провідну роль відіграє престиж, який підтримується, в тому числі, зовнішнім виглядом та інтер'єром закладу. Тому ремонтно-оздоблювальні роботи проводяться з урахуванням аспектів діяльності подібних підприємств.

Ремонт банків - це один з найбільш відповідальних і трудомістких видів робіт. Будь то окрема будівля або перший поверх житлового будинку, вимоги до оздоблювальних матеріалів та якості в будь-якому випадку вкрай суворі. Банк має складну структуру, в його інтер'єрі поєднані найрізноманітніші за своєю функціональністю зони: це зона охорони, касові зали, кабінети для персоналу та керівництва, банківські комірки та багато іншого. Кожне приміщення вимагає досконального,  ретельно продуманого планування. До приміщень ставляться жорсткі вимоги щодо ергономічності, захисту та безпеки. Сигнальні системи безпеки, відеоспостереження, автоматизовані системи доступу є важливими елементами надійного захисту. Під час ремонту також не буде зайвим провести заміну застарілого обладнання, комунікаційних та інженерних мереж. Важливо, аби приміщення банку було комфортним. Правильне освітлення, зручні меблі, приємний інтер'єр - це зовсім не дрібниці, а обов'язкові елементи, які привернуть клієнтів.

selectrenbau-remont-bankov-1.jpg

Відповідальність виконавця ремонтних робіт

Оскількі у банку здійснюються грошові операції, то має бути забезпечена належна охорона. Важливо, аби клієнт почувався в безпеці, але водночас скупчення охоронців в маленькому тісному приміщенні буде впадати в око. Відвідувач може відчути себе ніяково, начебто йому не довіряють. Служба безпеки банку пред'являє окремі специфічні вимоги до компанії-підрядника робіт. Перед нею стоїть завдання не допустити недобросовісні компанії до ремонтно-оздоблювальних робіт. Служба проводить аналіз реєстраційних документів, страхових полісів, фінансової звітності та інших документів підрядника, детально вивчає відгуки від інших замовників. У підсумку виходить, що з банками співпрацюють лише надійні та перевірені компанії, які здатні виконати всі взяті на себе зобов'язання безперечно професійно та у встановлений термін. Отже, довірити таку серйозну і складну роботу, як ремонт, банківські установи можуть лише професіоналам.

Компетенція «Селектренбау» в ремонті банківських установ

Однією з пріоритетних послуг компанії «Селектренбау» протягом 16 років є надання замовникам професійного ремонту та оздоблення банківських установ. Команда, що складається з висококласних фахівців різного профілю, реалізувала десятки об'єктів різної складності. Користуючись послугами нашої компанії, Ви можете бути впевнені, що отримаєте бездоганно професійний ремонт за адекватні та обґрунтовані нашою якістю кошти. Ми готові поручитися за кожен вид виконаної роботи та гарантувати, що її реалізація здійсниться в максимально стислі терміни. Кожному нашому клієнту ми пропонуємо комплексне рішення щодо підготовки та реалізації проекту з урахуванням вимог, які висуваються до подібного роду установ.

Сприятлива атмосфера

Фахівці «Селектренбау» знають специфіку організації роботи банківських установ. Ми усвідомлюємо, що якість робіт здатна впливати на створення як сприятливої атмосфери для клієнтів, так і комфорту для персоналу установи, отже, ми забезпечуємо професійну якість цим  роботам.

Косметичний і комплексний ремонт банку «під ключ»

Ми виконуємо як косметичний, так і комплексний (капітальний) ремонт "під ключ" банківських установ. Комплекс здійснюваних нами робіт також передбачає заміну інженерних та комунікаційних мереж, монтаж систем кондиціонування і вентиляції в повній відповідності сучасним нормам.

Ремонт з урахуванням безпеки банку

Забезпечимо надійність кожного банківського приміщення, професійно спроектуємо та здійснимо монтаж систем відеоспостереження, сигналізації, пожежної безпеки.

Оригінальні матеріали від надійних постачальників

Напряму купуємо та постачаємо матеріали зарубіжного та вітчизняного виробництва перевірених часом виробників, що дозволяє гарантувати застосування надійних матеріалів, які відповідають державним та міжнародним стандартам якості. Завдяки своєчасності поставок, дотримуємося термінів, передбачених офіційним договором.

Інноваційні технології та професійне обладнання

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Спільно із зарубіжними партнерами ми застосовуємо австрійські та німецькі технології, використовуємо професійне обладнання при проведенні робіт будь-якої складності. Це дозволяє надавати довгострокову гарантію на проведені роботи.

Гарантії бездоганної якості

Ми гарантуємо європейську якість робіт і для цього надаємо:

  • ремонтно-оздоблювальні заходи будь-якого обсягу та складності;
  • персональний підхід до кожного замовника;
  • використовуємо тільки якісні, професійні та надійні матеріали, а також професійне обладнання;
  • контроль на всіх етапах виконання робіт;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості, поетапна оплата;
  • офіційний договір;
  • дотримання взятих на себе термінів та зобов'язань;
  • довгострокова гарантія на роботи, післягарантійний сервіс.
selectrenbau-remont-bankov-4.jpg selectrenbau-remont-bankov-5.jpg selectrenbau-remont-bankov-3.jpg selectrenbau-remont-bankov-2.jpg