Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт клубів та кінотеатрів

Клуб або кінотеатр - місце, де можна розслабитися і повеселитися з друзями, близькими, колегами. Комусь до душі відпочинок на дискотеці, когось приваблює перегляд цікавого фільму в улюбленому кінотеатрі. Існує безліч варіацій місць, де можна цікаво провести час, – адже ледве не щодня відкриваються нові кінотеатри або клуби.

Як витримати натиск конкурентів і залучити відвідувачів у свій заклад?

Аби розважальний заклад витримав конкурентну боротьбу, варто регулярно змінювати або освіжати інтер’єр, виконуючи якісний ремонт. І це краще доручити лише команді справжніх професіоналів. Кожна людина, завітавши до установи, в першу чергу, зверне увагу на оригінальний інтер’єр та зауважить, наскільки зручно та комфортно знаходитися в такому приміщенні. Власнику варто пам’ятати, що відвідувачі з порогу дверей мають налаштуватись на позитивний настрій. Лише в такому випадку гості знову завітають до закладу та рекомендуватимуть його близьким та друзям.

Перший візуальний контакт сформує картину закладу, після чого буде оцінюватися сервіс обслуговування або бар. Аби відповідати ритму життя молоді, інтер’єр разом з екстер’єром потребують регулярного оновлення. Нерідко власникові закладу важко впоратись з подібним завданням. З метою вирішення цього завдання працює компанія «Селектренбау». Ми  досконально вивчили специфіку таких закладів, ми використовуємо сучасні технології та обладнання, знаємо уподобання відвідувачів. От же на підставі цих даних створюється незабутній  інтер'єр, який приверне до закладу нових відвідувачів.

Ведемо проект від початку до кінця

Однією з пріоритетних послуг компанії «Селектренбау» протягом 16 років є надання замовникам професійного ремонту та оздоблення розважальних закладів. Команда, що складається з профільних фахівців, успішно реалізувала десятки об'єктів. Тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте тільки професійний ремонт за чесну та обґрунтовану якістю вартість. Ми готові поручитися за кожний вид виконуваної роботи і гарантувати, що реалізація здійсниться в чітко відведені терміни. Ми надаємо послуги як часткового, так і повного комплексу ремонтно-оздоблювальних робіт «під ключ». Здійснюємо проектування та монтаж систем кондиціонування, вентиляції, електропостачання, пожежної безпеки тощо. Комплексність підходу та точність розподілу обов’язків – це єдине правильне рішення, яке дозволяє нам скоротити час, відведений для ремонту. Вміння в сукупності з уподобаннями замовників дозволяють підібрати необхідний варіант - від розробки дизайн-проекту до втілення в життя.

remont-klubov-i-kinoteatrov.jpg

Пропоновані види робіт

Виконуємо як косметичний, так і комплексний ремонт "під ключ".

Косметичний ремонт – підходящий варіант для удосконалення зовнішнього вигляду об’єкта шляхом актуалізації його образу та стилю. Цей вид ремонту дозволить оперативно перетворити зовнішній вигляд закладу.

Як правило, включає виконання наступних робіт:

 • малярно-штукатурні (фарбування стель та стін);
 • заміна або відновлення настінних та підлогових покриттів;
 • ремонт, заміна або перефарбування дверей, встановлення плінтусів;
 • ремонт пошкодженої або заміна малопотужної електропроводки.

Комплексний ремонт «під ключ» - являє собою ряд заходів, для здійснення яких необхідні великі фінансові вкладення і тимчасові рамки. Цей вид дозволить не тільки змінити інтер'єр, але    й зробити його цікавим і технологічним, поліпшити характеристики, додати йому стилю та комфорту. При комплексному ремонті може здійснюватися як часткове, так і повне перепланування, може бути змінена конструкція стелі та стін.

Найчастіше такий ремонт включає виконання наступних робіт:

 • перепланування (демонтаж старих та зведення нових простінків);
 • всі види внутрішніх та зовнішніх опоряджувальних робіт (малярні, штукатурні тощо);
 • прокладання електропроводки;
 • встановлення сучасних систем кондиціонування, вентиляції, опалення, пожежної безпеки та ін.;
 • заміна вікон та дверей;
 • вирівнювання підлоги та заливання стяжки;
 • реставрація фасаду, ремонт покрівлі.

Особливості проведення ремонту клубів компанією «Селектренбау»

Для клубу інтер'єр грає першочергову роль. Для відвідувачів важлива, перш за все, атмосфера, оскільки стильно оформлені та оригінальні клуби привертають увагу більшої кількості відвідувачів. Тому необхідно проводити, як мінімум, щорічний косметичний ремонт. Зовнішній вигляд трендового розважального закладу має відповідати ритму життя молодих людей, бути модним та привабливим. Пріоритетна роль при проведенні ремонтних робіт у клубі відводиться оригінальному світлу та звуку. Ці два компоненти спрямовані на створення атмосфери, що сприяє релаксу та святковому настрою. Під час підбору професійного обладнання наші спеціалісти завжди враховують наступні параметри:

 • площу клубу;
 • висоту стель;
 • конфігурацію периметра;
 • розташування барної стійки та столиків.

Уміння користуватися цими знаннями потрібне при проведенні ремонту, і такі вміння властиві майстрам нашої компанії. Крім цікавого зовнішнього вигляду, кожен клуб повинен оснащуватися сучасною системою безпеки (особливо пожежною). Ми візьмемо на себе турботу про збереження життя та здоров'я відвідувачів і встановимо необхідні засоби безпеки.

Особливості проведення ремонту кінотеатрів компанією «Селектренбау»

Сумно, але за останні роки кількість відвідувачів у кінотеатрах поступово зменшується. Це не дивно, оскільки у багатьох кінозалах ремонт проводився багато років тому, і приміщення вже застаріли. Відвідувачі не можуть насолоджуватися кінофільмом, що транслюється на застарілому обладнанні, якщо в залі до того ж незручні старі крісла, до яких ще потрібно просуватися вузьким проходом. Через ці проблеми ремонт кінотеатрів стає не рекомендацією, а потребою. Щоденний потік відвідувачів примушує до проведення регулярного, професійного і сучасного ремонту. І зробити його бажано в найкоротші терміни, аби не зупиняти надовго роботу закладу.

Спеціалісти «Селектренбау» із задоволенням проведуть як поточний косметичний ремонт у нових кінотеатрах, так і реставрацію застарілих. Професійно оновлений інтер'єр створить в кінозалі комфортну і сучасну обстановку, яка дозволить глядачам насолодитися чудовою грою кіноакторів та захоплюючим видовищем. Продуманий інтер'єр гостинно зустрічає відвідувачів, занурюючи їх у чарівний світ кіномистецтва.

Під час проведення ремонту спеціалісти оновлять світлове, звукове та відеообладнання, створять оригінальний інтер'єр, змонтують комфортні меблі. Ми подбаємо про встановлення системи пожежної безпеки. Під час перегляду фільмів у залі перебуває багато людей, для яких необхідно забезпечити комфортний мікроклімат. Для цього в залі буде встановлена сучасна система вентиляції та кондиціонування. Ми зацікавлені в тому, щоб відвідувачі кінотеатру захоплювалися не тільки переглянутим фільмом, але й були задоволені оформленням залу. Адже задоволені відвідувачи – це головна наша з Вами мета!

selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-2.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-9.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-8.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-4.jpg
selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-7.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-3.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-6.jpg selectrenbau-remont-klubov-i-kinoteatrov-5.jpg