Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт офісу

Офіс – це обличчя і візитна картка підприємства чи бізнесу. Від того, наскільки сучасний, практичний і презентабельний вигляд має інтер’єр офісу Вашої компанії, залежатиме перше враження партнерів і відвідувачів. Професійний інтер’єр офісного об’єкта привертає увагу нових клієнтів, сприяє прийняттю потрібних рішень і налагодженню плідної співпраці. Цікавий та оригінальний офіс – демонстрація благополуччя і перспектив розвитку бізнесу.

Постійні навантаження на підлогове покриття, меблі, активне використання персоналом систем водопостачання, кондиціонування, вентиляції та інших елементів інтер’єру з часом відображаються на зовнішньому вигляді та стані приміщень. Під час планування косметичного оновлення чи виконання комплексного ремонту «під ключ» необхідно скрупульозно вибирати професійну компанію-виконавця. Такі роботи доручають тільки надійній компанії, яка здатна здійснити і ремонт об’єкта, і виконати всі види додаткових робіт, включно з прибиранням приміщень після завершення.

selectrenbau-remont-ofisa-1.jpg

Однією з пріоритетних послуг компанії «Селектренбау», яка з 2000 року увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна», є забезпечення замовників професійним ремонтом офісних приміщень. Впродовж 16 років ми виконуємо роботи різної складності, починаючи з косметичного і закінчуючи комплексним ремонтом «під ключ». Завдяки спільній роботі з зарубіжними партнерами, ми застосовуємо австрійські і німецькі технології, а також використовуємо професійне обладнання у процесі виконання робіт будь-якої складності.

Скориставшись послугами «Селектренбау», Ви матимете змогу не тільки оновити інтер’єр офісних приміщень, але й гармонічно впорядкувати робочий сектор і збільшити ергономічність, щоб раціонально використати кожний квадратний метр. Як підказує досвід, доцільно спроектований і виконаний ремонт офісного приміщення покращує продуктивність працівників і підвищує ефективність компанії.

Маючи власний штат професіоналів різних спеціальностей (малярі, штукатури, плиточники, електрики, спеціалісти з питань систем опалення, вентиляції, кондиціонування), ми можемо виконувати найскладніші завдання і забезпечувати європейську якість за прийнятними цінами. Ми дотримуємося принципу збалансованого і прозорого ціноутворення на виконувані роботи.

Ремонт – це безперервний і поетапний процес з виконанням комплексу запланованих робіт. Оплата робіт здійснюється після завершення. Ви платите не за квадратні метри, а за роботу, яку ми якісно виконуємо.

У «Селектренбау» Ви можете замовити не лише здійснення ремонту офісу, але й повну комплектацію з використанням ремонтно-опоряджувальних матеріалів. Кошторисний відділ регулярно здійснює моніторинг розцінок на подібні види робіт і матеріали як в Києві, так і в інших регіонах, завдяки чому ми пропонуємо замовникам чесні і конкурентні розцінки на роботи і матеріали.

Ми виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування. Взявши на себе повне забезпечення об’єкта необхідними ремонтно-опоряджувальними матеріалами і відповідними роботами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію.

Ми напряму придбаваємо і доставляємо матеріали зарубіжного і вітчизняного виробництва у перевірених часом виробників, що дозволяє нам дотримуватись термінів, передбачених за офіційним договором.

Характеристики матеріалів, які ми застосовуємо.

Послуги з ремонту та опорядження офісних приміщень включають в себе також роботи з облаштування робочих зон і кімнат відпочинку персоналу, де ми приділяємо особливу увагу поверхням (стіни, підлога, стеля). Ми використовуємо тільки оригінальні і надійні матеріали, які, окрім основних характеристик, також гарантують: стійкість до зношування, звукоізоляцію, пожежну безпеку, антистатичність, вологостійкість. Ці вимоги до матеріалів, що застосовуються, є обов’язковими для нашої компанії під час виконання ремонтних робіт в офісних приміщеннях.

Види ремонтних робіт

Ми поділяємо їх на два типи:

 • Косметичний;
 • Комплексний «під ключ».

Косметичний ремонт

Косметичний ремонт – послуга у попиті, що допомагає освіжити і змінити інтер’єр.

Доцільне опорядження надасть офісному приміщенню респектабельного зовнішнього вигляду в короткі терміни за мінімальних фінансових затрат. Приміщення не піддаються переплануванню, глобальним і трудомістким роботам. Часто косметичний ремонт замовляють для офісів, що орендуються, оскільки в такому разі не можна вжити кардинальних дій з покращення зовнішнього образу приміщень, виконати перепланування чи реконструкцію. Косметичний ремонт передбачає нескладні ремонтно-опоряджувальні роботи. До нього входять перепланування, монтаж і прокладення електропроводки, встановлення складних систем кондиціонування, вентиляції, опалення, тощо, що знижує вартість.

Після здійснення косметичного ремонту, офіс стає більш функціональним і комфортним.

Можливо виконати зонування простору для зручного переключення працівників з одного робочого процесу на інший. Як би там не було, потрібно досконало продумати деталі і скласти план передбачуваних робіт.

Як правило, ми пропонуємо наступні послуги:

 • підготовка поверхонь (вирівнювання, зачищення, шпаклювання);
 • покрашення чи оклеєння стін;
 • фарбування дверей і вікон;
 • монтаж підвісної стелі;
 • настилання нового чи відновлення старого підлогового покриття;
 • ремонт електропроводки;
 • фарбування труб, радіаторів водо- і газопостачання, опалення.

Комплексний ремонт «під ключ»

Передбачає у повному об’ємі перетворення робочого простору, і стає можливим вираження фірмового стилю і спеціалізації компанії.

Такий вид включає:

 • перепланування;
 • підсилення конструкцій;
 • оновлення даху і фасаду;
 • монтаж і прокладення електропроводки;
 • монтаж сучасних систем кондиціонування, вентиляції, опалення, пожежної безпеки, відеоспостереження, сигналізації, тощо;
 • знесення старих і зведення нових скляних чи гіпсокартонних перегородок;
 • заміна вікон і дверей;
 • вирівнювання підлоги і заливання стяжки.

У нас Ви отримаєте наступні переваги і гарантії:

 • виконуємо ремонтні роботи офісів майже два десятиріччя і маємо великий досвід у цій сфері;
 • персональний підхід до кожного замовника;
 • застосування інноваційних австрійських і німецьких технологій;
 • використання професійного обладнання, оригінальних і надійних матеріалів;
 • повний контроль на етапах виконання робіт;
 • європейська якість за прийнятною вартістю;
 • здача робіт відповідно до календарного графіку;
 • багаторічна гарантія з подальшим післягарантійним сервісом.
selectrenbau-remont-ofisa-3.jpg selectrenbau-remont-ofisa-5.jpg selectrenbau-remont-ofisa-2.jpg selectrenbau-remont-ofisa-4.jpg

 

selectrenbau-dizajn-ofisov-2.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-4.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-3.jpg selectrenbau-dizajn-ofisov-5.jpg