Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт ресторанів та кафе

Що впливає на популярність ресторану, кафе або іншого подібного закладу, куди відвідувачі приходять розслабитися та відпочити? Звичайно ж, смачна їжа і затишна атмосфера. Якщо з першим фактором, який впливає на відвідуваність, допоможе професійний шеф-кухар і вишукане меню, то атмосферу затишку і незабутній інтер'єр, що привертає увагу своєю витонченістю та стилем, забезпечимо ми - команда "Селектренбау". Професійні ремонтно-оздоблювальні роботи ми здійснюємо протягом 16 років. Важливо пам'ятати, що комфорт і затишна атмосфера закладу поряд з кулінарним мистецтвом кухаря впливають на рішення гостей завітати до Вас ще раз, або вибрати конкурентів. Поки гості очікують замовлення, вони, як правило, слухають музику, спілкуються та вивчають інтер'єр залу. Навіть постійним відвідувачам приємно побачити оновлений інтер'єр, нестандартні та сміливі дизайнерські рішення.

При проведенні ремонту необхідно не лише оформити інтер'єр залу для відвідувачів, але і подбати про функціональність та безпеку службових приміщень (підсобні приміщення, кухня тощо), які повинні відповідати протипожежним і санітарним нормам. Така відповідність є обов'язковою, оскільки з часом дозволить уникнути виникнення форс-мажорних ситуацій і наслідків. Сучасні й оригінальні оздоблювальні матеріали для кухні та службових приміщень разом з надійним обладнанням протипожежної безпеки дозволять співробітникам виконувати щоденну роботу, не турбуючись про техніку безпеки. Професійно обладнане, функціональне та безпечне робоче місце дозволить шеф-кухарю з легкістю створювати кулінарні шедеври і тим самим радувати гостей.

selectrenbau-remont-restoranov-1.jpg

Вам потрібен професійний ремонт кафе або ресторану, якщо:

 1. Прибутковість бізнесу зменшується без явних на те причин. Зміна декорацій дасть гостям нові відчуття.
 2. У Вашому закладі не було ремонту вже більше десяти років. Ресторан або кафе ще має оригінальний і солідний зовнішній вигляд, якщо попередній ремонт був виконаний професійно. Однак для продуктивного ведення бізнесу, де розмір прибутку безпосередньо залежить від вражень відвідувачів, неприпустима зупинка в розвитку на десятиліття. Світ навколо безперервно змінюється, а разом з ним змінюються потреби клієнтів. Вам необхідно тримати руку на пульсі цих змін, пропонуючи трендові інтер'єрні новинки.
 3. Вам потрібно терміново отримати конкурентну перевагу. Коли навколо закладу відкрилися кілька ресторанів або кафе, розрахованих на таку ж цільову аудиторію, то Вам належить боротися за своїх відвідувачів. Ремонт – це безпрограшний варіант.

Однією з пріоритетних послуг "Селектренбау», яка з 2000 року входить до групи компаній «Select Австрія - Україна», є надання замовникам професійного  ремонту ресторанів, кафе або барів. Завдяки спільній роботі із закордонними партнерами ми застосовуємо австрійські та німецькі технології, використовуємо професійне обладнання при проведенні робіт будь-якої складності. Ми допомагаємо замовникам зробити ресторан або кафе стильним, затишним, функціональним та безпечним. За ці роки ми реалізували десятки об'єктів, які приносять регулярний прибуток їхнім власникам. Ми готові поручитися за кожний вид виконуваної роботи і гарантувати, що вона буде завершена в строго відведені терміни. 

Ми виконуємо роботи будь-якої складності, починаючи від косметичного і закінчуючи комплексним ремонтом «під ключ».

Косметичний - нескладне оновлення інтер'єру. Цей вид спрямований на внесення свіжих штрихів в оформлення, створення привабливої та затишної атмосфери. Включає невелике перепланування і не потрібує значних фінансових вкладень.

Як правило, передбачає наступні роботи:

 • малярно-штукатурні (фарбування стель та стін);
 • заміна або відновлення настінних та підлогових покриттів;
 • ремонт, заміна або перефарбування дверей, встановлення плінтусів;
 • ремонт електропроводки.

Комплексний «під ключ» - являє собою складний вид ремонту. Для проведення потрібні серйозні фінансові вкладення і тимчасові рамки. Призначений для внесення змін до інтер'єру для того, щоб він набув сучасного вигляду та технологічності, покращилися характеристики, додався стиль і комфорт. При комплексному ремонті здійснюється часткове або повне перепланування, вносяться кардинальні зміни до конструкції стелі та стін.

Найчастіше він включає виконання наступних робіт:

 • перепланування (демонтаж старих і зведення нових простінків);
 • внутрішне та зовнішне оздоблення (малярні, штукатурні роботи та ін.);
 • прокладання нової електропроводки;
 • встановлення сучасних систем кондиціонування, вентиляції, опалення, пожежної безпеки тощо;
 • заміну дверей та вікон;
 • вирівнювання підлоги та заливку стяжки;
 • реставрацію фасаду, ремонт покрівлі.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

 • стильний, авторський об'єкт;
 • продумане планування, яке гідно оцінять як персонал, так і відвідувачі;
 • комфортні та функціональні приміщення, що відповідають санітарно-гігієнічним нормам і стандартам пожежної безпеки;
 • повний контроль на етапах робіт;
 • офіційний договір;
 • чесна вартість при європейській якості, поетапна оплата;
 • здача робіт згідно з чітким графіком;
 • довгострокова гарантія на роботи, післягарантійний сервіс.

Довіра замовників - головна цінність компанії «Селектренбау». За роки діяльності ми отримали серйозний досвід і придбали репутацію компанії, яку можна сміливо радити друзям та колегам. А основною нашою перевагою ми вважаємо надання послуг європейської якості.

selectrenbau-remont-restoranov-7.jpg selectrenbau-remont-restoranov-3.jpg selectrenbau-remont-restoranov-5.jpg selectrenbau-remont-restoranov-4.jpg
selectrenbau-remont-restoranov-2.jpg selectrenbau-remont-restoranov-9.jpg selectrenbau-remont-restoranov-6.jpg selectrenbau-remont-restoranov-8.jpg