Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт торгових приміщень

Ремонт всіляких торгових приміщень, бутиків та магазинів завжди затребуваний. Постійне збільшення числа та поширення нових торгових точок разом із наростаючою конкуренцією між ними стали причиною зростаючого попиту на оновлення або оздоблення об'єктів торгівлі. Крім того, конкуренція змушує власників робити об'єкти більш привабливими для покупців. Тому пропоновані проекти стають дедалі складнішими та цікавішими. Увагу людей привертають до себе, як правило, такі заклади, що виділяються стилем або цікавим та автентичним дизайном, як зовнішнім, так і внутрішнім, а можливо, також своїми фірмовими особливостями. Відвідувачам подобається пройтися магазинами, розважитися і, звичайно, щось купити. Чим красивіше і комфортніше торгова точка, тим частіше туди повертаються покупці. Магазин схожий на  вітрину: чим привабливіше товар і дизайн, тим більше уваги вона привертає. Кожен покупець бажає купувати тільки той товар, який зберігається в належних умовах зберігання (у чистоті та свіжості). Тому торгові приміщення, будь-то бутіки або магазини, що не відрізняються новизною та охайністю, поступово втрачають своїх постійних клієнтів, які знаходять бажані враження у конкурентів.

Магазин – це місце, яке має не тільки подобатися власникові, воно повинно також збуджувати інтерес покупця. Кожна деталь стимулює до покупки. На це працює стиль, колір, освітлення, використовувані оздоблювальні матеріали тощо. Тому, перш ніж приступати до ремонтних робіт, необхідно ретельно зважити та обміркувати все до дрібниць. Безсумнівно, що власник визначає стильовий напрям і концепцію торгового закладу. Але він повінен це робити, грунтуючись на уподобаннях покупців: наявних або потенційних. Покупець має  відчувати задоволення від здійснення покупки. Це означає, що ніщо не може відволікати, або, що гірше, дратувати в навколишньому оточенні. Саме для забезпечення комфорту клієнтів спрямовані інтер'єрні та ремонтні роботи в кожному об'єкті торгівлі.

Не варто заощаджувати на майбутньому ремонті, оскільки це частина просування Вашого бізнесу. Завітавши до торгової зали, покупці оцінюють її зовнішній вигляд, що автоматично асоціюється у них з якістю товару. Комфортний, стильний інтер'єр дозволить Вам утримати наявних та зацікавити нових клієнтів, підвищивши при цьому продажі. Тому ремонт такого об'єкта повинен виконуватися професійно і з застосуванням надійних матеріалів. Для оформлення торгових приміщень важливо все, - від підходящого для продавців і покупців планування до професійного оздоблення стін, стелі, підлоги, розміщення меблів і торгового устаткування, освітлювальних приладів та інших деталей.

selectrenbau-remont-torgovykh-pomeschenij-1.jpg

Однією з пріоритетних послуг «Селектренбау» є проведення ремонту торгових приміщень, магазинів або бутиків. За багато років роботи ми успішно реалізували десятки об'єктів торгівлі з незмінною європейською якістю. Скориставшись послугами компанії, Ви зможете не тільки оновити інтер'єр торгового приміщення, але й домогтися ергономічності, раціонального використання кожного квадратного метра. Ми виконуємо як косметичні ремонти, так і комплексні - «під ключ». Під час проведення робіт ми  використовуємо тільки передові технології, професійне обладнання та інструменти, оригінальні матеріали. Це дозволяє надавати замовникам довгострокову гарантію на всі роботи.

Ми дотримуємося принципу зваженого та прозорого ціноутворення. Кошторисний відділ систематично проводить моніторинг розцінок на ремонтні роботи як у Києві, так і в інших регіонах, і завдяки цьому ми надаємо замовникам чесні та конкурентні розцінки на всі види робіт. Ремонт являє собою поетапний та безперервний процес з виконанням запланованих робіт. Оплата здійснюється за фактом їхнього виконання.

Як уже згадувалося, для об'єктів торгівлі ми виконуємо як косметичний, так і комплексний ремонт «під ключ».

  1. До косметичного ремонту відноситься оздоблення приміщень із заміною або ж з оновленням поверхонь. Ми професійно відновимо підлогове покриття, змонтуємо підвісні стелі та стінові панелі, виконаємо малярно-штукатурні роботи. Позитивний бік такого ремонту полягає в тому, що при малих фінансових вкладеннях Ви повністю перетворює зовнішній вигляд приміщення.
  1. Комплексним називають складний вид ремонту, який потребує як часу, так і фінансових витрат. Він починається зі створення дизайн-проекту, оскільки в процесі комплексного ремонту здійснюється часткове або повне перепланування площ. За потреби ми перенесемо або змонтуємо нові простінки, дверні отвори та ніші. Інженери спроектують і замінять електромережі та комунікації. Якщо в процесі виникне необхідність втручання в інженерні мережі, то співробітники «Селектренбау» створять надійні проекти комунікацій, необхідних для правильного функціонування обладнання. Ми подбаємо про системи вентиляції та кондиціонування, які створять комфортні умови для відвідувачів і співробітників торгового залу. Ми також проведемо електромонтажні й слабкострумові роботи: здійснимо встановлення та налаштування систем відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, телефонії та комп'ютерних мереж.

У компанії «Селектренбау» працюють лише професійні виконавці, яким можна довірити складний ремонт. Кожному замовнику ми надаємо гарантію на проведені роботи з подальшим післягарантійним обслуговуванням. Ремонтно-оздоблювальні роботи виконуються нами відповідно до санітарно-гігієнічних та протипожежних норм. Європейська якість, чіткий графік, чесні ціни – це складові, з яких формується довіра замовників до роботи компанії.

selectrenbau-remont-torgovykh-pomeschenij-2.jpg selectrenbau-remont-torgovykh-pomeschenij-3.jpg selectrenbau-remont-torgovykh-pomeschenij-4.jpg selectrenbau-remont-torgovykh-pomeschenij-5.jpg