Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ремонт та оздоблення приміщень

Про ремонтно-оздоблювальну команду
Про ремонтно-оздоблювальну команду

Профільні фахівці з багаторічним досвідом. Грамотна організація всіх процесів, повний контроль якості, застосування сучасних технологій, матеріалів та обладнання.

Ремонт квартири
Ремонт квартири

Повний комплекс ремонтно-оздоблювальних послуг. Довгострокова гарантія на виконані роботи та післягарантійний сервіс.

Ремонт офісу
Ремонт офісу

Комплекс робіт щодо зонування простору, монтаж дверей і вікон, підвісних стель, перегородок, влаштування різноманітних підлогових покриттів, оздоблення стін, збирання меблів. Гарантія та сервіс.

Ремонт приватного будинку та котеджу
Ремонт приватного будинку та котеджу

Частковий або комплексний ремонт «під ключ». Всі види внутрішніх та зовнішніх ремонтно-оздоблювальних робіт.

Ремонт торгових приміщень
Ремонт торгових приміщень

Проектування і монтаж інженерних систем, торговельного обладнання, освітлювальних приладів. Відповідність санітарно-гігієнічним і протипожежним нормам. Європейська якість, чіткий графік, чесні ціни.

Ремонт ресторанів та кафе
Ремонт ресторанів та кафе

Виконання робіт будь-якої складності та об'єму. Застосування якісних матеріалів та професійного обладнання. Відповідність санітарно-гігієнічним і протипожежним нормам. Гарантія та сервіс.

Ремонт готелів
Ремонт готелів

Обширний спектр послуг: ремонт систем кондиціонування, вентиляції, опалення. Встановлення протипожежних систем. Монтаж дверей і вікон, влаштування підлогових покриттів, декоративне оздоблення стін та стель. Повна комплектація.

Ремонт банків
Ремонт банків

Комплекс внутрішніх та зовнішніх ремонтно-оздоблювальних робіт. Проектування, монтаж або ремонт систем відеоспостереження, сигналізації, пожежної безпеки. Контроль на всіх етапах. Гарантія та сервіс.

Ремонт клубів та кінотеатрів
Ремонт клубів та кінотеатрів

Всі види робіт з ремонту та оздоблення. Проектування, монтаж або ремонт світлового, звукового та відеообладнання, систем пожежної безпеки, опалення, вентиляції та кондиціонування.

Ремонт під ключ
Ремонт під ключ

Комплекс внутрішніх та зовнішніх ремонтно-оздоблювальних робіт. Виконується власними ремонтними командами з використанням якісних матеріалів і професійного устаткування.

Ремонт та оздоблення фасаду будинку
Ремонт та оздоблення фасаду будинку

Всі види ремонту та оздоблення фасадів: проектування, монтаж мокрих або вентильованих фасадів, облицювання декоративними матеріалами, герметизація швів, гідроізоляція, утеплення, комплектація матеріалами. Гарантія та сервіс.

Окремі види робіт
Окремі види робіт

Проведення окремих видів роботи будь-якого масштабу і рівня складності. Довгострокова гарантія на виконані роботи та післягарантійний сервіс.

Поширені запитання щодо ремонту
Поширені запитання щодо ремонту

Докладні відповіді на найпоширеніші питання замовників. Інформативно та доступно.

Бажання замовників:

 • якісний ремонт та оновлення об'єкта;
 • професійне виконання всіх ремонтно-оздоблювальних робіт;
 • використання оригінальних і якісних матеріалів;
 • своєчасне завершення робіт;
 • фіксована вартість і прозоре ціноутворення;
 • гарантія якості.

Чому обирають «Селектренбау»:

 • 16 років досвіду ремонту всіляких об'єктів;
 • використання якісних матеріалів, австрійських та німецьких технологій, професійного устаткування;
 • європейська якість;
 • комплексне вирішення всіх завдань;
 • єдина відповідальність за комплектацію та виконання робіт;
 • власні ремонтно-оздоблювальні команди;
 • оптимальні ціни на матеріали та послуги;
 • дотримання термінів;
 • довгострокова гарантія та післягарантійний сервіс.

Як ми працюємо:

 • виїзд на об'єкт та визначення обсягів передбачуваних робіт;
 • підбір матеріалів;
 • складання кошторису і прорахунок вартості;
 • визначення термінів виконання робіт;
 • підписання офіційного договору з внесенням передоплати;
 • виконання всіх ремонтно-оздоблювальних робіт;
 • прийом і підписання акту виконаних робіт;
 • доплата за виконані роботи та надані матеріали;
 • надання гарантії та подальший післягарантійний сервіс.

Компанія «Селектренбау» - європейські стандарти якості в ремонті об'єктів різної складності

Час від часу у всіх власників нерухомості виникає проблема проведення ремонту. Адже квартири, заміські будинки, котеджі, офісні будівлі, ресторани, готелі, розважальні центри з часом  піддається як фізичному, так і моральному зношенню. Тому ремонт – це процедура, яку пережити, і можливо, навіть не один раз, належить кожному. Проте, замість клопіткої ця процедура стає розважальною та необтяжливою, коли за справу беруться професіонали нашої компанії. Впродовж 16 років ми виконали стільки ремонтних робіт на сотнях об’єктів, що без удаваної скромності ми можемо сказати, що знаємо про ремонт все. При цьому не лише знаємо, але й вміємо виконувати цю роботу, застосовуючи сучасні технології, оригінальні матеріали, дотримуючись європейських стандартів якості та будівельних нормативів.

З 2000 року ми входимо до групи компаній «Select Австрія - Україна», що дозволяє нам застосовувати передові австрійські та німецькі технології при проведенні ремонтних робіт будь-якої складності, починаючи з косметичного оновлення і закінчуючи ремонтом «під ключ». Кошторисний відділ систематично аналізує розцінки на ремонтні роботи в Києві та інших регіонах, завдяки чому ми надаємо замовникам чесні і конкурентні розцінки на всі види послуг, виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Взявши на себе повну комплектацію проекту необхідними матеріалами і роботами, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію. При цьому замовники нічого не переплачують за час зберігання, використання складських площ та інші накладні витрати, що закладаються в ціну роздрібними продавцями. Ми безпосередньо купуємо матеріали зарубіжного та вітчизняного виробництва тільки у перевірених часом виробників, що дозволяє нам дотримуватися всіх строків, передбачених офіційним договором.

Ремонт квартири

Кожна людина воліє проживати в комфортних умовах, що відповідають естетичному смаку, і які можна отримати, лише оновивши інтер’єр своєї квартири.

Приступаючи до ремонтних робіт, спеціалісти здійснюють огляд, звертаючи увагу на вік будівлі, стан несучих та внутрішніх стін, перекриттів, електропроводки, систем опалення, подачі води та каналізації, вікон і балкону. За потреби ми отримуємо погодження на перепланування, після чого виконуємо ремонтні роботи, починаючи з косметичного оновлення і закінчуючи ремонтом «під ключ». Керуючись Вашими побажаннями та ідеями, ми виконуємо кожне замовлення якісно і в обумовлені офіційним договором строки. Правильна та чітка організація діяльності надає нам можливість чітко розподілити всі види робіт на конкретні етапи для оптимізації їхнього виконання. При цьому кожний спеціаліст чітко дотримується технологічних норм та строків. Переваги компанії – забезпечення комплексного обслуговування, від робіт з демонтажу та закупівлі необхідних матеріалів до прибирання та приведення в належний вид приміщення після закінчення ремонту. Ремонт квартири з «Селектренбау» - повне перевтілення житла, як в старому фонді, так і в новобудовах.

Ремонт приватного будинку та котеджу

Кожен, хто проживає в приватному будинку або котеджі, знає, наскільки приємно володіти приватним житлом. Проте, це задоволення поєднується з таким недоліком, як необхідність періодичного догляд за будівлею. Компанія «Селектренбау» візьме на себе навантаження, пов’язане з проведенням повного комплексу ремонтних робіт. Ми виконаємо як внутрішнє, так і зовнішнє опорядження та ремонт незалежно від розміру будинку. Спеціалісти компанії мають досвід і володіють професійними знаннями в сфері використання сучасних технологій і тенденцій. Ми можемо гарантувати відповідальний підхід під час здійснення робіт. Комплексність підходу та точність розподілу обов’язків – це єдине правильне рішення, яке дозволяє скоротити час, що витрачається на ремонт. Звертаючись до нас, Ви отримуєте гарантію надійності та якості: деталі та послуги попередньо узгоджуються з Вами, оплата здійснюється за фактом виконаної роботи. Ми працюємо у відповідності з європейськими стандартами якості, тому гарантуємо бездоганний результат.

Ремонт офісу

Важливою умовою повноцінної роботи персоналу є облаштування робочого місця. Тому, приймаючи замовлення на оновлення офісу, спеціалісти розпочинають роботу з розробки детального проекту, який базується не тільки на результатах огляду технічного стану приміщення, але й на таких параметрах, як освітлення, висота стель, кількість працівників, рівень вентиляції та звукоізоляції. Замовники отримують пропозицію, що містить креслення та схеми кабінетів, розміщення електропроводки, вентиляційних каналів, кондиціонерів. У процесі створення концепції оформлення інтер’єру ми враховуємо специфіку офісу, пропонуючи відповідні рішення для кабінету керівника, приймальні, кімнат для персоналу, холів. Для оздоблення дизайнери підбирають колірні рішення, що сприяють підвищенню працездатності та позитивно впливають на настрій. Після узгодження із замовником елементів проекту за справу беруться ремонтно-оздоблювальні команди. Працюючи злагоджено, вони виконують комплекс робіт, передбачених проектом, від демонтажу до збірки нових меблів та підключення освітлювальних приладів. Ми створюємо сучасні офіси, де працювати престижно та приємно.

Ремонт ресторану або кафе

Від того, наскільки правильно оформлений ресторан або кафе, може повністю залежати його благополуччя. Безумовно, кожна людина приходить туди, щоб поїсти. Однак сучасні вимоги відвідувачів поширюються не тільки на якість страв, але й на стилістику подачі, ступінь презентабельності інтер’єру. Враховуючи специфіку роботи кожного закладу, ми створюємо індивідуальну інтер’єрну концепцію, що базується на вимогах того чи іншого стилю, на етнічних мотивах. Ми ретельно продумуємо також технічну складову, яка стосується потужності електропроводки, вентиляції, розміщення освітлювальних приладів. В результаті ми пропонуємо замовникам комплексне рішення щодо ремонту або реконструкції кухонних і підсобних приміщень, залів, літніх майданчиків з використанням оригінальних матеріалів та авторських дизайнерських розробок.

Ремонт готелів

Оновлення інтер’єрів готелю – це розумне капіталовкладення у збільшення привабливості бізнесу, а не чергова стаття витрат. За зовнішнім виглядом готелю відвідувач формує свою думку ще задовго до того, як звернеться до адміністратора з питанням про можливість зняти номер. Буває так, що негативне враження від зовнішнього вигляду закладу вже не зможе виправити ані кухня ресторану, ані уважне обслуговування. Аби цього не сталося, ремонт повинні виконувати професіонали. Для нас – це покликання. Ми з радістю створюємо автентичні інтер’єри, які надихають постояльців та співробітників. Кожному замовнику ми пропонуємо комплексне рішення з підготовки та реалізації проекту, беручи до уваги фінансові можливості та побажання. Спеціалісти компанії професійно реалізують як комплексний ремонт (перепланування, електромонтажні, сантехнічні послуги, роботи із заміни комунікацій), так і косметичний ремонт (заміну підлогового та настінного покриття, тощо). Ми додамо презентабельний вигляд як будівлі цілком, так і окремим частинам (номери, коридори, холи, службові приміщення і т.д.).

Ремонт торговельних приміщень

Торговельні заклади, особливо ті, де представлена продуктова група, завжди повинні виглядати стильно та охайно. Тому до оздоблення висуваються особливі вимоги, які регламентуються як санітарними нормами, так і особливостями маркетингової політики. Розпочинаючи ремонт торговельних приміщень, ми підбираємо відповідні матеріали і розроблюємо спеціальні дизайнерські концепції.

Обравши компанію «Селектренбау», Ви будете впевнені, що отримаєте тільки професійний ремонт за адекватну та обґрунтовану європейською якістю вартість. Ми уважно вислухаємо побажання, після чого оперативно виконаємо необхідні роботи на належному професійному рівні. Комплекс заходів, які пропонує компанія, включає ремонтні роботи, які можливо виконати на торговельних площах, починаючи з косметичних робіт і закінчуючи комплексом послуг «під ключ». Під час здійснення ремонтно-опоряджувальних  робіт спеціалісти компанії використовують тільки інноваційні технології, професійне обладнання та інструменти. Це  дозволяє надавати довгострокову гарантію.

Ми дотримуємось принципу збалансованого та чесного ціноутворення. Здійснення професійного ремонту, ціни якого не підірвуть бюджет замовника, заощадивши до того ж час та нервові клітини, можливо лише при зверненні до нашої компанії. Ремонт буде являти собою спланований та безперервний процес з виконанням необхідних етапів. Оплата робіт здійснюється за фактом виконання. Спортивний магазин або ювелірний бутік, фешн-студія або арт-галерея, продуктовий гіпермаркет або автосалон – будь-які торговельні заклади набувають нового оригінального вигляду після професійного ремонту, здійсненого майстрами.

Ремонт банків

Ремонт банків – це один із відповідальних видів робіт. Будь-то окрема будівля, чи перший поверх типового житлового будинку, вимоги до опоряджувальних матеріалів та якості ремонту будуть надзвичайно високі. Структура банку складна, в його інтер’єрі поєднуються найрізноманітніші за своєю функціональністю зони: зона охорони, кімнати індивідуального обслуговування, касові зали, робочі кабінети для працівників та керівництва, банківські комірки, тощо.

Кожне приміщення вимагає досконалої та грамотно продуманої розробки, до них висуваються серйозні вимоги щодо ергономічності, зручності, захисту та безпеки. Сигнальні системи безпеки, відеоспостереження, автоматизовані системи доступу – важливі елементи надійного захисту, наявність яких враховується під час ремонту. Тому за потреби ми здійснюємо також заміну зношеного обладнання, систем комунікацій та інженерних мереж. Важливо, аби приміщення банку було комфортним для клієнтів. Правильне освітлення, зручні меблі, приємний інтер’єр – це зовсім не дрібниці, а елементи, що привернуть увагу нових клієнтів. Неможливо уявити банк без надвйної охорони. Служба безпеки банку висуває окремі специфічні вимоги до підрядника, аби не допустити недобросовісні компанії до здійснення ремонтно-опоряджувальних робіт. З цією метою аналізуються реєстраційні документи, фінансова звітність та інші відомості підрядника, детально вивчаються відгуки інших замовників. Як результат, до співпраці з банками допускаються лише надійні та перевірені компанії, які здатні виконати взяті на себе зобов’язання насправді професійно та у встановлений договором строк. Таким чином, банківські установи можуть довірити таку серйозну та складну роботу, як ремонт, тільки перевіреним професіоналам.

Наші спеціалісти знають специфіку організації роботи банківських установ. Ми усвідомлюємо, що якість робіт значним чином впливає на створення сприятливої атмосфери для клієнтів та комфорту для персоналу установи, тому ми забезпечуємо професійну якість ремонтно-опоряджувальних робіт. Ми здійснюємо як косметичний, так і комплексний або капітальний повний ремонт «під ключ» банківських установ, що включає заміну інженерних та комунікаційних мереж, монтаж систем кондиціонування і вентиляції у повній відповідності з дійсними нормами. Ми також проектуємо та виконаємо монтаж систем відеоспостереження, сигналізації, пожежної безпеки.

Ремонт клубів та кінотеатрів

Кінотеатр або клуб – це те місце, де можна розслабитися та відпочити в компанії друзів. Комусь до душі повеселитися на дискотеці, а когось захоплює перегляд фільму в кінотеатрі. Варіантів місць, де можна весело провести час, багато: майже кожного дня відкриваються нові кінотеатри та клуби. Аби розважальний заклад витримав конкурентну боротьбу, варто регулярно змінювати або освіжати інтер’єр, виконуючи професійний ремонт. Кожний відвідувач безумовно зверне увагу на оригінальний інтер’єр, ступінь затишку і комфортності перебування. Гості ще з порогу мають налаштуватись на позитивне сприйняття. Тільки в цьому випадку вони знову матимуть бажання відвідати заклад та порекомендувати його своїм близьким та друзям. Перший візуальний контакт сформує картину закладу, після якої буде оцінюватися сервіс обслуговування або бар. Аби відповідати ритму життя молоді, екстер’єр та інтер’єр розважальних закладів потребують регулярного оновлення. Часто їхнім власникам буває важко впоратися з подібним завданням. Для вирішення цього завдання існує наша компанія. Професійні дизайнери досконально вивчили специфіку роботи клубів та кінотеатрів, їм відомі сучасні тенденції та технології, вони знають смаки відвідувачів. Ми знаємо, які матеріали та обладнання варто використовувати для створення такого незабутнього вигляду залів. Ми  виконаємо ремонтно-опоряджувальні роботи таким чином, що вони залучатимуть нових відвідувачів у заклад. Ми надаємо послуги часткового та повного комплексу ремонтно-опоряджувальних робіт «під ключ». Ми здійснюємо проектування та встановлення систем кондиціонування, вентиляції, електропостачання, пожежної безпеки, тощо. Ми гарантуємо відповідальний підхід під час проведення кожного виду робіт, який базується на багаторічному досвіді реалізації сотень об’єктів. Комплексність підходу та точність розподілу обов’язків – це єдине правильне рішення, яке дозволяє нам скоротити час, призначений для ремонту. Наші вміння разом з вподобаннями замовників дозволяють підібрати ідеальний варіант,- від розробки дизайн-проекту до втілення в життя.

Ремонт «під ключ»

Незалежно від призначення об’єкта, розмірів та технічних параметрів, ремонт «під ключ» означає повну свободу замовника від будь-яких проблем, пов’язаних з ним. Ми беремо на себе всі роботи з проектування, узгодженню перепланувань, підбору та придбання опоряджувальних матеріалів, вікон та дверей, сантехніки, освітлювальних приладів, меблів і предметів декорування. З бездоганною якістю та у відповідності з календарним графіком ми виконуємо передбачені ремонтно-опоряджувальні роботи як всередині об’єкта, так і на прилеглій території (зведення огорож, прокладання освітлення, системи поливання, ландшафтний дизайн). Те, що залишається замовникові, який звернувся до нашої компанії, - це спостерігати, як його ідеї і мрії стають реальністю.

Ремонт та оздоблення фасаду будинку

Фасад – це «обличчя» та візитна картка будівлі. Саме фасад створює перше враження про людей, які тут проживають або працюють. Окрім естетичного зовнішнього вигляду, фасад виконує також захисну функцію. Він зменшує негативний прояв атмосферних явищ та механічний вплив на несучі стіни будівлі. Саме тому для збереження зовнішньої привабливості, а також функціональності будівлі важливо періодично здійснювати ремонт фасаду незалежно від його типу. Ремонтно-опоряджувальні роботи на фасаді дозволяють як оновити та покращити зовнішній вигляд, зберігаючи при цьому первинну архітектуру та декоративні елементи, так і кардинально змінити імідж будівлі. Дуже важливо, аби заходи з ремонту та опорядженню фасадів здійснювалися лише з використанням матеріалів гарантованої якості, із залученням професіоналів. Виконання цих умов стане гарантією надійності і міцності як фасаду, так і будівлі. Ми здійснюємо комплекс робіт для фасадів житлових, громадських і адміністративних будівель. Ми працюємо з будь-якими поверхнями, тому впораємося з цеглою, каменем, деревом, бетоном та будь-якою іншою поверхнею. Спеціалісти допоможуть вибрати необхідну технологію, яка залежатиме від поставлених завдань та функцій будівлі. Виконані нами фасадні роботи, відгуки про них замовників свідчать про професійну якість робіт, виявлену відповідальність та виконання гарантійних зобов’язань нашої компанії.

Окремі види робіт

Часто для здійснення повного комплексного ремонту житла у власників не вистачає коштів, або, можливо, потрібно зробити лише часткове оновлення окремих зон або приміщень. Якщо наявний бюджет відразу не дає можливості здійснити повний комплексний ремонт, тоді завжди є можливість виконати необхідні роботи поетапно. Ми завжди допоможемо замовникам правильно спланувати всі необхідні заходи, розрахувати підходящий  алгоритм виконання робіт та придбання матеріалів. Якщо Ви волієте виконати окремі ремонтні роботи якісно, в максимально скорочені терміни та за прийнятну ціну, сміливо звертайтеся до нашої компанії.