Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Скління будинків та приміщень

Однією з відмінних характеристик сучасних будівель вважається оригінальна архітектура. Завдяки розвитку будіндустрії архітектори, інженери та дизайнери отримали можливість створювати неповторні об'єкти, геть  відмовляючись від використання стандартних проектів. Скління є базовим елементом, що відрізняє нинішні споруди від зведених 30-40 років тому. Воно активно застосовується на об'єктах, які вимагають оновлення, реконструкції або капітального ремонту. Завдяки цьому вони набувають абсолютно іншого вигляду, стають більш привабливими.

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». За цей час, спільно з австрійськими партнерами, ми розробили і реалізували сотні проектів скління всіляких об'єктів. Така співпраця надає нам можливість долучитися до європейського досвіду колег, а також використовувати інноваційні австрійські та німецькі віконні системи десятків видів. Замовники гідно оцінили переваги таких систем, встановивши їх в квартирах і пентхаусах, котеджах і заміських будинках, терасах готелів і ресторанів, фасадах адміністративних будівель та офісних центрів, фінансових установ.

Параметри скління приміщення

Ми стверджуємо, що виконане нами скління забезпечує досягнення наступних позитивних параметрів:

 • збереження тепла всередині приміщень;
 • захист від проникнення шкідливих ультрафіолетових променів;
 • забезпечення звукоізоляції;
 • наявність мікро-вентилювання без втрат тепла;
 • тривалість експлуатації;
 • легкість в обслуговуванні;
 • можливість створення віконних систем різної форми, конфігурації, забарвлення скла та профілів відповідно до архітектурних стилів.

Наші архітектори та дизайнери створюють унікальні проекти, в яких скління відіграє не лише  функціональну, але й естетичну роль.

Скління квартир, заміських будинків, котеджів, мансард, терас та веранд

З кожним днем ​​зростає чисельність замовників, які звертаються до нас з приводу скління своєї нерухомості. І це не тільки власники квартир, але і дач, заміських котеджів, ресторанів, готелів і т.д. Для кожного об'єкта ми створюємо персональну концепцію, що базується на наступних робочих етапах:

 • виїзд на місце архітектора, дизайнера, інженера для визначення архітектурного стилю будови, вибору відповідного дизайну скління, а також для вивчення особливостей ландшафту та технічних умов для реалізації проекту;
 • проведення замірів;
 • проектування віконних систем;
 • розрахунок кошторису і узгодження документації із замовником;
 • підготовка конструктивних елементів, необхідних для встановлення;
 • доставка на об'єкт і виконання монтажу.

У своїй роботі ми обов'язково враховуємо призначення об'єкта та кліматичну зону, підбираючи потрібний варіант віконних систем не тільки за дизайном, але й за функціональним потенціалом. Замовляючи у нас роботи зі скління, замовники отримують фасади, веранди, оранжереї, мансарди з високими показниками теплоізоляції та багаторічним терміном експлуатації, на який ми обов'язково надаємо гарантію і виконуємо повний комплекс післягарантійного обслуговування.

Скління торгово-розважальних комплексів, офісних центрів, адміністративних будівель 

Віконні системи особливо затребувані при зведенні будівель, що знаходяться в межах міста. Вони надають їм оригінального урбаністичного стилю, властивого сучасним спорудам. Завдяки широким дизайнерським можливостям об'єкти набувають яскравої персоналізації, а разом з цім характерних рис, що включають колірну гаму та конфігурацію вікон. Така стилістика завжди притаманна престижним офісним центрам, торгово-розважальним комплексам, мережам супер- та гіпермаркетів, філіям фінансових установ. При цьому компанія виконує роботи зі скління не лише нових будівель, зведених з нуля, але й об'єктів незавершеного будівництва, які переживають реконструкцію або капітальний ремонт. 

Види скління.

Незалежно від призначення будівлі ми пропонуємо замовникам наступні види скління:

 • панорамне. Його відмітною ознакою стає фасад, що має вигляд цільної скляної конструкції без будь-яких рам. Досягається це за допомогою спеціального кріплення з використанням безрамних технологій. Застосовуване скло має високу ступінь міцності. Проте конструкція виглядає абсолютно гладкою та практично невагомою. Вона пропускає світло і утримує всередині приміщення тепло. Доступ повітря забезпечується спеціально облаштованими системами вентиляції та провітрювання;
 • стійко-ригельне. Передбачає розподіл на фрагменти за допомогою алюмінієвих профілів і склопакетів. Допускає виробництво конструкцій різних геометричних форм, які збираються в єдину систему. Обов'язково передбачає наявність елементів, що відкриваються - кватирок, фрамуг. Використовувані металопрофілі можуть мати різноманітні зовнішні покриття, а склопакети можуть бути матовими або прозорими;
 • вітражне. Комплектується за принципом стійко-ригельного, однак має художню цінність. Використання кольорового скла дозволяє створювати унікальні авторські вітражі, які відіграють роль оригінальної прикраси будівлі.

Всі види скління чудово поєднуються з оздоблювальними матеріалами фасаду будівлі: цеглою, композитними панелями, натуральним каменем, керамічною плиткою, сайдингом.

Фахівці, які працюють в компанії, володіють необхідними знаннями, досвідом роботи зі склом на об'єктах різної складності. Тому вони майстерно виконують кожне поставлене завдання. Тим не менш, у нас регулярно проводиться контроль якості, і це повністю виключає виникнення помилок через людський фактор. Якість матеріалів ми гарантуємо завдяки співпраці з перевіреними виробниками, чия продукція супроводжується спеціальними сертифікатами. Звернувшись в «СЕЛЕКТРЕНБАУ», замовники отримують віконні системи бездоганного вигляду, які виготовлені із застосуванням європейських технологій і встановлені майстрами будівельного скління.