Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Співпраця

Як багатопрофільна компанія, що забезпечує повний спектр послуг з проектування, комплектації об’єктів «під ключ», будівельних і ремонтно-опоряджувальних робіт, дизайну інтер’єрів і екстер’єрів, облаштування інженерних систем, будь-яких можливих заходів з благоустрою території, «Селектренбау» готова запропонувати свої найкращі умови співпраці як приватним дизайнерам й архітекторам, так і дизайн-студіям і архітектурним бюро. Ми будемо раді бачити серед своїх партнерів як дизайнерів та архітекторів початківців, так і досвідчених представників професії, допомагаючи кожному в реалізації творчих ідей. Нас вже вибрали сотні спеціалістів у сфері дизайну, будівництва і ремонту, довіривши нам комплектацію, зведення чи реконструкцію об’єктів різного призначення.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Ми надаємо партнерам прозору калькуляцію і оригінальне походженням товарів і матеріалів, обґрунтовані розцінки на будівельні і ремонтно-опоряджувальні роботи. Відділ комплектації систематично тестує ціни в столиці та регіонах, і ми гарантуємо чесні та конкурентні ціни на товари і зарубіжного, і вітчизняного виробництва.

Компанія «Селектренбау» майже два десятиріччя здійснює пряму закупівлю, доставку і монтаж різноманітних груп товарів (будівельних і опоряджувальних матеріалів, меблів, освітлювальних приладів, предметів декорування, електрообладнання). Придбані нами товари завозяться на проекти партнерів чітко за графіком, завдяки чому у нас не відбувається їхнє пошкодження і зриви термінів поставки, а у партнерів не виникають проблеми зі своєчасною здачею об’єктів.

Слідуючи за цим посиланням: www.selectbaubedarf.com, Ви можете ознайомитися з широким асортиментом товарів від провідних виробників із Західної Європи і США, які ми відібрали спеціально для Вас. Купуючи у нас необхідні товари, Ви отримуєте значну економічну вигоду і нескінченні творчі можливості.

Приєднуйтесь до нас і Ви неодмінно оціните наступні переваги такої взаємовигідної співпраці:

  • Ми надаємо прозору калькуляцію вартості замовлення, економічно обґрунтовані розцінки на виконувані роботи;
  • Розрахунок бюджету і підбір належної схеми внесення платежів;
  • Для наших партнерів розроблена спеціальна програма, що передбачає систему знижок як на товари, придбані в рамках комплектації проекту, так і на будівельні та опоряджувальні роботи;
  • Оригінальне походження матеріалів і товарів, підтверджене сертифікатами;
  • Своєчасність доставки;
  • Гарантія і надання комплексу послуг післягарантійного обслуговування.

Співпраця з «Селектренбау» - це не тільки економічна вигода, але й необмежені творчі можливості. З нами Ви реалізуєте проекти різної складності, нестандартні архітектурні і дизайнерські концепції для квартир, котеджів, офісів, ресторанів, готелів на високому професійному рівні.