Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Створення штучних водойм

Практично у кожної людини відпочинок асоціюється з природою і водоймами, тому у відпустку люди їдуть на море або намагаються орендувати будиночок біля озера або ріки. Так чому б не організувати невеличке місце для відпочинку на своїй ділянці поруч з будинком?

 • По-перше, це захоплює, коли невеличка водойма з водоспадом прикрашає ландшафт біля будинку.
 • По-друге, це розслабляє, коли після напруженого робочого дня так приємно провести час за чашкою чаю, насолоджуючись прохолодою води і споглядаючи легке миготіння на поверхні.

Створення проекту і подальший професійний монтаж штучної водойми - відповідальна і копітка робота, що вимагає доцільного технічного виконання, поєднаного з талантом декоратора. «Селектренбау» з 2000 року входить до групи «Select Австрія - Україна». Завдяки спільній роботі з австрійськими партнерами, ми можемо використовувати європейський досвід, передові австрійські і німецькі технології під час створення штучних водойм. Впродовж 16 років ми займаємося індивідуальним проектуванням, монтажем і облаштуванням фонтанів, водоспадів, каскадів, ставків і струмків будь-якої складності і масштабу. За ці роки ми реалізували десятки індивідуальних і професійно розроблених водойм.

sozdanie-vodojomov.jpg

Створення штучних водойм виглядає наступним чином:

 • визначення оптимального місця для водойми;
 • розміри і об’єм водойми;
 • підбір матеріалу для виробництва чаші;
 • вибір професійних матеріалів, обладнання та комплектуючих;
 • водний декор (у разі потреби);
 • підсвічування (у разі потреби);
 • складання кошторису;
 • технічні креслення;
 • виконання робіт.

Ми надаємо будь-які можливі варіанти штучних водойм, які створюються на ландшафті: ставок, каскад, струмок, фонтан або водоспад.

Будівництво ставка

Ставок - це не тільки інженерно-технічний об'єкт, але й хороше місце для проведення часу. Ми створюємо ставки, що б Ваше життя наповнювалось лише яскравими фарбами та приємними емоціями. Крім того, ми не забуваємо, що ставок - це невід'ємна частина ландшафту. Він дарує яскраві емоції цілий рік. Влітку в ньому можна купатися і насолоджуватися вологою прохолодою. Восени він дивує яскравими фарбами осінньої пори. Взимку – манить тих, хто любить покататися на ковзанах чи покупатися в ополонці. Навесні він демонструє красу природи, що пробуджується.

Будівництво ставка починається з проекту. Ми пропонуємо кілька варіантів розташування водойми і її розмірів, погоджуємо кожен нюанс із замовником. Для цього необхідний виїзд на об'єкт, здійснення замірів та огляд ґрунту. Потім виконуються етапи земельних робіт, облаштування навколишнього ландшафту, прокладання комунікацій. На фінальній стадії встановлюються елементи підсвічування води, монтуються лавочки та інші предмети декору.

Проектування і будівництво водоспаду

Кожній людині надзвичайно приємно чути звук падаючої струменястої води, саме тому будівництво ставків, що доповнюються водоспадом, настільки популярне. Останній може бути виконаний і як окрема конструкція. Все починається з ідеї, ескізу і схеми, які затверджуються замовником. Потім слідує етап закладення і мостіння чаші водоспаду, встановлення гідроізоляції, підключення насоса і встановлення декоративних елементів.

Улаштування фонтану

Фонтан може бути розташований як біля входу до будинку, так і в зоні відпочинку, серед газонів або саду. Конструкція передбачає застосування спеціального насосного обладнання, яке подаватиме воду під натиском. Дизайн фонтану підбирається індивідуально під екстер'єр будинку, щоб вони гармонізували між собою. Ємність для води може бути оздоблена натуральним каменем, керамічною плиткою та іншими матеріалами. Кількість і діаметр розбризкування струменів залежить від дизайну, розмірів і складності виконання фонтану - ці параметри підбираються індивідуально.

Будівництво каскаду

Будівництво водойм у вигляді каскадів - послуга для естетів. Враховуючи те, що каскад - це вода, що переливається з різних рівнів, можна дійти висновку про складність цієї конструкції. Каскади прикрашають ландшафтні групи (наприклад, альпійські гірки), органічно доповнюють штучний ставок або струмок. Особливістю каскадів є постійний рух води по замкнутому циклу. Дуже важливо вчасно поповнювати її запаси, стежити за рівнем і чистотою. Для цих водойм необхідні потужні і довговічні насоси. Ми використовуємо тільки інноваційні технології, професійне обладнання та комплектуючі від перевірених якістю виробників. Це дозволяє нам надавати клієнтам довгострокову гарантію.

Створення струмка

Штучний струмок, поруч з декоративним, виконує ще й практичні функції. Його використовують як резервуар води для поливу прилеглої території, для зонування простору. Найчастіше будівництво штучних водойм у вигляді струмків виконують в садах, під розлогими деревами, біля лазень або басейнів. Технологія облаштування струмка полягає в правильній підготовці й гідроізоляції ґрунту, земельні роботи виконуються вручну. Береги струмка закріплюються, щоб вода через деякий час не розмила ґрунт. Дно струмка викладається каменем, встановлюється підсвічування, берег декорується кущами і вічнозеленими рослинами, крупною галькою, піском.

selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-4.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-3.jpg 197-197.jpg 199-199.jpg
selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-5.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-8.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-6.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-7.jpg

 

selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-11.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-10.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-9.jpg selectrenbau-landshaft-sozdanie-vodojomov-2.jpg