Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Автоматичний полив газонів

Яскрава та соковита зелень доглянутого трав’яного покриву навколо будинку надає йому представницького вигляду. Однак, як і інші рослини, трава вимагає певного догляду – підживлення, стрижки, регулярного зволоження. З останньою з названих завдань ідеально справляється автоматичний полив газонів, який забезпечує безперебійну подачу води практично без участі людини. Яким би не був розмір ділянки, її прикрасою, без сумніву, є газон. Яскравими фарбами він немов оживляє простір, підкреслюючи вишуканість інших насаджень та створюючи приємний фон. Тому головними перевагами трав'яного покриття грунту, безумовно, вважаються рівний смарагдовий колір і однорідність, отримання яких досягається завдяки використанню автоматичного поливу.

Високотехнологічні системи поливу, проектуванням, монтажем і сервісним обслуговуванням яких займаються фахівці компанії «Селектренбау» протягом 16 років, враховують всі нюанси кожної ділянки. На підставі цього підбирається відповідний варіант комплектації та розміщення обладнання. Фахівці компанії використовують у своїй роботі лише професійне обладнання від надійних виробників Західної Європи і США, які багато років спеціалізуються на випуску обладнання та комплектуючих для автоматичного поливу. Все, що потрібно для довготривалої безперебійної роботи - це перепрограмування і періодичне технічне обслуговування, що на належному рівні готові виконати представники нашої компанії.

«Селектренбау» проводить комплекс робіт, пов'язаних з благоустроєм території на проектованій ділянці. Для замовників це означає найбільш розумний підхід до облагороджування навколишнього простору, коли дизайнери вдало доповнюють інженерів і проектувальників, коли ідея знаходить реальне втілення. Будучи прокладеними до посадки газону, системи автоматичного поливу чітко відповідають потребам у волозі. При цьому завдяки використанню інноваційних технологій, замовникам абсолютно не потрібно втручатися в процес: «розумна» техніка все зробить сама.

Основними елементами автоматичних систем поливу газонів є:

 • насосна станція – призначена для підтримання необхідного тиску води, що особливо важливо під час поливання великих ділянок;
 • фільтр тонкого очищення – забезпечує додатковий захист системи від попадання піщинок та інших вкраплень, які можуть підніматися разом з водою зі свердловини;
 • регулятори тиску – встановлюються в системах автоматичного поливу, що включають дощувальники (поливальні головки) різного типу. Вони мають певний робочий тиск, який досягається за допомогою  регулятора;
 • електромагнітні клапани та контролери – використовуються під час чергового поливу окремих ділянок території, коли потужності насосної станції не вистачає для одночасного зволоження всієї площі газону. У такому разі програмовані за часом контролери точно у вказаний термін переключать воду з одного електромагнітного клапана на інший;
 • труби є основною магістраллю, по якій вода подається від насосної станції до дощувальників;
 • дощувальники мають різні конструкції та підбираються на основі їхньої доцільності. У неробочому стані вони знаходяться в ґрунті, висовуючись на період поливу. Регулюються електромагнітними клапанами;
 • датчики дощу встановлюють рівень вологості на ґрунті і, у разі потреби, автоматично відключають полив;
 • мікропроцесор – це по суті «мозок» поливної системи, що програмується на підключення у визначений час та контролює показники датчиків, вносячи коригування в роботу комплексу.

Система підключається до електрики, яка через прокладені в землі кабелі поступає до контролерів, електромагнітних клапанів та дощувальників, підключаючи їх до роботи або відключаючи після виконання свого завдання. Електротехніка має надійну ізоляцію та потужний захист.

Автоматизована система подання води на ділянку, завдяки своїй насиченості різними елементами, є однією з систем комунікацій, тому, безумовно, вимагає створення проекту. Він включає наступні етапи:

 • розробка плану газону (конфігурація, площа, відстань до будов, можливо, кут нахилу);
 • визначення необхідної пропускної здатності трубопроводу та місця його прокладання;
 • визначення виду та розрахунок кількості дощувальників, електромагнітних клапанів, контролерів;
 • вибір місця розташування дощувальників, які забезпечують повноцінне зволоження ґрунту.

Після узгодження проекту, специфікації та кошторису з замовником здійснюється встановлення системи та перевірка її роботи. Критерієм оцінки є 100% рівномірне зрошення передбаченої ділянки. Саме такий результат завжди отримують наші спеціалісти. Власники котеджів або приватних будинків, які звернулись до нашої компанії, без сумніву, оцінять наступні переваги встановлення автоматичних зрошувальних комплексів:

 • своєчасна розробка проекту та оперативний монтаж системи;
 • рівномірний полив, що працює в автономному режимі і не вимагає участі людини;
 • можливість регулювання періодичності поливу з урахуванням погодних умов;
 • економна витрата електроенергії та води;
 • підтримання режиму вологості на рівні, необхідному для повноцінного життя рослин;
 • незмінно свіжий і доглянутий газон.

Автоматичний полив від «Селектренбау» - це гарантія довгострокової бездоганної роботи зрошувального комплексу, це професійне технічне обслуговування, це привабливе трав'яне покриття ділянки, що дарує масу приємних вражень!