Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Утеплення фасадів

На тлі постійного зростання вартості опалення та подорожчання електроенергії питання збереження тепла для багатьох власників нерухомості набуло надзвичайної актуальності. Особливо, якщо будівлі споруджені за старими технологіями з використанням бетонних панелей. Утеплення фасадів - це єдиний спосіб ефективно використовувати тепло в зимовий період, а також забезпечити щадний температурний режим в жарку пору року. Тому дана послуга затребувана серед замовників нашої компанії.

З 2000 року «Селектренбау» увійшла до групи компаній «Select Австрія - Україна». Завдяки цьому ми отримали можливість використовувати інноваційні австрійські та німецькі технології, професійне обладнання та оригінальні матеріали. Протягом 16 років ми виконали велику кількість замовлень на утеплення фасадів об'єктів різного масштабу та складності. Для проведення таких робіт до нас звертаються власники заміських будинків, котеджів, готелів, керівники офісних центрів, адміністративних будівель, банківських структур тощо. Ми неодмінно знаходимо потрібні рішення щодо використаних технологій, підбираючи в індивідуальному порядку саме те, що влаштовує нас за якістю, а замовника - за вартістю. Таким чином, незалежно від фінансової сторони, ми завжди досягаємо бажаного результату.

Поряд з утриманням тепла всередині будівлі, замовники отримують додаткові переваги, такі як:

 • захист від руйнівного впливу несприятливих погодних явищ (зливи, намерзання льоду, шквальні вітри);
 • посилена звукоізоляція;
 • збереження «дихання» стін;
 • пролонгація термінів експлуатації зовнішніх стін;
 • оригінальний фасадний декор.

Використовувані нами теплоізоляційні матеріали обов'язково відповідають таким критеріям:

 • міцність на стиск або зрушення;
 • забезпечення оптимального рівня паропроникності;
 • відсутність або мінімальна ступінь поглинання вологи;
 • екологічність;
 • пожежна безпека.

Приступаючи до роботи над утепленням фасаду, ми враховуємо структуру стін, ступінь зношеності, площу та конфігурацію, що дозволяє нам підібрати підходящий вид матеріалу.

Способи утеплення фасадів

Завдяки постійному впровадженню нових технологій, фахівці компанії пропонують замовникам різні види теплоізоляційних систем.

Основними з них є наступні:

 • мокра штукатурка. Складається з декількох шарів, які один за одним накладаються на стіну: 1 - полімерцементний клей; 2 - теплоізоляція (плити з мінеральної вати, екструдований пінополістирол, пінопласт); 3 - фольгований відбивач; 4 - армована сітка; 5 - полімерцементний клей; 6 - декоративна штукатурка. Використовується для будівель різного призначення, але найчастіше – для приватних котеджів та багатоквартирних будинків;
 • важка штукатурка. Передбачає кріплення до стіни готових фрагментів, що складаються з теплоізоляційного шару та штукатурки. Примикаючи щільно один до одного, вони створюють захист стіни, не потрібуючи при цьому додаткового декору. Повну герметизацію забезпечує використання монтажної піни на стиках. Використовується для об'єктів промислового та сільськогосподарського призначення, адміністративних будівель;
 • вентильована навісна. Складається з шару утеплювача (плити з мінеральної вати, пінополістирол, пінопласт), приклеєного до стіни і покритого облицювальним матеріалом, який виступає в ролі захисного шару. Це можуть бути панелі з легких металевих сплавів, композитні або пластикові. На відміну від інших систем утеплення між шарами залишається зазор, який забезпечує природну вентиляцію і дозволяє випаровуватися конденсату, але не пропускає назовні тепло. Кріплення здійснюється за допомогою анкерних дюбелів, алюмінієвих або оцинкованих кронштейнів. Використовується така система для офісних центрів, швидкомонтованих розважальних та торгових комплексів, банківських структур, представництв і філій підприємств, чиє оформлення вимагає ідентичності застосовуваних матеріалів;
 • сайдинг. Має вигляд збірних панелей різного кольору і фактури. Може виготовлятися з вінілу, сплаву легких металів, деревини, цементу. Кріплення проводиться на дерев'яну обрешітку, в комірки якої вкладається утеплювач. Найчастіше для цього застосовується мінеральна вата, що вимагає укладання шару паробарьера. Використовується для заміських будинків, кафе, готелів, баз відпочинку, які працюють цілорічно.

Утеплення стін, виконане нашими фахівцями, дозволяє власникам як житлової, так і комерційної нерухомості відразу ж відчути такі переваги:

 • поліпшення обігріву приміщень різної площі;
 • створення всередині будівлі комфортного мікроклімату з відповідним рівнем вологості та температурним режимом;
 • значне зниження фінансових витрат в опалювальний період;
 • поліпшення звукоізоляції;
 • відсутність на стінах проявів руйнуючих процесів (грибок, цвіль, сольовий наліт);
 • надійний захист фасаду від впливу несприятливих кліматичних явищ;
 • збільшення терміну експлуатації будинку без капітального ремонту фасаду;
 • оригінальний зовнішній вигляд та актуалізований стиль.

Перш ніж приступити до роботи з утеплення, ми надаємо замовнику кошторис, який включає як вартість матеріалів, так і вартість послуг. Схема оплати передбачає гнучкий індивідуальний підхід. При цьому ми гарантуємо своєчасність виконання замовлення та його відмінну якість. Порукою тому служить бездоганна репутація компанії, що базується на професіоналізмі наших майстрів.