Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — -поля,обов`язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* -поля,обов`язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

ВЕНТИЛЯЦІЯ - свіже повітря без протягів

ВЕНТИЛЯЦІЯ - свіже повітря без протягів

Команда фірми СЕЛЕКТРЕНБАУ має великий досвід у проектуванні, монтажі, обслуговуванні сучасних вентиляційних систем будь-якого типу. Фірма Селектренбау і наша спільна австрійська фірма SELECT Baubedarf und Handels GmbH www.selectbaubedarf.at здійснює продаж всього комплекту обладнання і комплектуючих для вентиляційних систем від виробника з Німеччини "HELIOS VENTILATOREN" за найкращими цінами.

Високоякісні вентилятори та вентиляційні системи від Helios Ventilatoren підходять для об'єктів будь-якої площі і призначення: квартир, індивідуальних будинків, багатоквартирних будинків, офісів, торгово-розважальних центрів або промислових об'єктів.

Головна задача будь-якого хорошого вентиляційного обладнання - не просто ганяти повітря в будівлі, а створювати прийнятний мікроклімат, відводячи застояне повітря з запахами і димами, паралельно пропускаючи свіже, і, крім цього, вентиляція може виконувати функцію нагріву або охолодження повітря для приміщень. Для цих комплексних завдань існують такі сучасні системи:

Контрольована вентиляція - вентиляційне обладнання, яке налаштовується на певні режими роботи, підлаштовуючись під сезони, погодні і температурні умови всередині будівлі і зовні. Також виконує відвід і видалення застояного повітря з запахами, димами, маслами та іншими шкідливими елементами, подаючи замість нього свіже, оброблене згідно налаштувань системи повітря.

photo/manufacturer/helios-gubrzr-kontroliruyemaya.jpg photo/manufacturer/helios-els-v-60.jpg photo/manufacturer/screenshot-by-nimbus%20(5).jpeg

Центральнавентиляціязрекуперацієютепла - забруднене запахами, вологою і CO2 повітря видаляється з приміщень і, віддаючи свою енергію через рекуператор, виводиться назовню. Свіже і очищене повітря, забираючи енергію, відводиться і подається в житлові приміщення. Таким чином, в рекуператорі відбувається теплообмін між повітрям, що відводиться, та тим, що подається, без змішування повітряних потоків, що дозволяє заощаджувати енергію. Також компанія HELIOS VENTILATOREN виробляє ентальпійні теплообмінники, які дозволяють зберігати не тільки теплову енергію, а й вологу всередині приміщень. Наявні у відводимому повітрі молекули води конденсуються на робочих поверхнях рекуператора, після чого проникають через мембрану, зволожуючи сухе повітря, що подається. Припливне і витяжне повітря у рекуператорі герметично розділене, це виключає можливість перенесення органічних часток і запахів.

photo/manufacturer/helios-kwlc-1200-rekuperatsyya.jpg photo/manufacturer/helios-kwl-ec-500-rekuperatsyya.jpg photo/manufacturer/screenshot-by-nimbus%20(6).jpeg

Система зволоження для вентиляції з рекуперацією тепла

Оптимальний рівень відносної вологості в приміщенні повинен залишатися в межах 40-60%. Очевидно, що без належного обладнання підтримувати вологість на одному рівні весь рік неможливо. Для цього завдання існує система активного зволоження повітря. Вона легко інтегрується у вже встановлені вентиляційні установки з рекуперацією тепла. Свіже повітря, проходячи через теплообмінник системи вентиляції, поглинає теплову енергіюповітря, що видаляється з будівлі. Далі воно поступає в секцію зволоження, де відбувається активне автоматичне зволоження повітря. Об'єднавши вентиляцію з системою зволоження, ви можете добитися максимального комфорту в приміщеннях котеджу, приватного будинку, офісів або торгових приміщень.

photo/manufacturer/helios-hygrobox-2.jpg photo/manufacturer/helios-hygrobox-5-uvlazhneniye.jpg

Основні переваги:

1) Комфорт - оптимальна вологість і температура в будівлі цілий рік;

2) Природне випаровування - не допускається перезволоження повітря;

3) УФ-дезінфекція системи;

4) Повна автоматизація процесів;

Ми також пропонуємо наступні види вентиляційного обладнання:

1) Віконні вентилятори: встановлюються в подвійних або одностулкових вікнах, виконують видалення повітря і провітрювання кімнат.

2) Однотрубна вентиляційна система: використовується у ванних кімнатах і туалетах, інтегрується в центральну вентиляцію будинку.

3) Малогабаритні вентилятори: настінні, стельові, віконні, для санвузлів і невеликих приміщень.

4) 3-ступінчасті вентилятори з напором повітря для одночасної вентиляції декількох приміщень.

5) Осьові вентилятори: висока продуктивність, великий об'єм і тиск, виробляються також з вибухозахисним корпусом.

6) Вентилятори з установкою на даху декількох видів: з вертикальним і горизонтальним виводом повітря, високим ККД, незначні шуми при роботі.

7) Безшумні вентилятори: звукова ізоляція каналів і труб, що забезпечують безшумну роботу системи.

8) Радіальні (для монтажу в каналах круглого перерізу) і канальні вентилятори (для каналів прямокутного перерізу).