Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Вентиляція котеджу

Будь-який котедж або будинок має всілякі комунікації, необхідні для комфортного проживання в ньому: водопостачання, опалення, каналізація. Але є ще одна система, до якої домовласники ставляться чомусь з меншою увагою, це - вентиляція. Багато людей, які проживали в багатоповерхових будівлях старого житлового фонду, переїжджають в приватні будинки, побудовані з сучасних матеріалів. При цьому вони вважають, що обійдуться звичайною природною вентиляцією, зробивши витяжки лише в кухні та санвузлах. Насправді це омана, тому що з появою звуконепроникних вікон, щільно прилеглих дверей та утеплених стін приміщення стали настільки герметичними, що природна вентиляція перестала забезпечувати потрібну циркуляцію повітря.

Рішення, яке пропонує для позбавлення від цієї проблеми компанія «Селектренбау», - монтаж примусової вентиляції. Запорукою професійного монтажу і довгострокової експлуатації обладнання є правильно розроблений проект. У процесі підготовки проекту фахівці проводять аудит приміщень, виявляючи специфіку та особливості конкретного будинку. На підставі оцінки приміщень розробляються кілька варіантів вентиляції: замовник може підібрати для себе відповідне рішення. Встановлення обладнання здійснюється у відповідності з проектом. Після монтажу та налагодження системи у замовника на руках залишається повна документація з експлуатації обладнання, а фахівці компанії забезпечать своєчасне сервісне обслуговування.

Види систем примусової вентиляції

Останні розробки у сфері вентиляції зробили її безшумною, надійною та легкою в обслуговуванні. Всупереч поширеній думці про дорожнечу таких систем, компанія «Селектренбау» готова запропонувати рішення в різних цінових групах.

  • Найменш витратний варіант - використання клапанів припливного повітря. У трубу, обладнану термостатом, надходить повітря: чим вища температура, тим ширше відкривається клапан. Звичайно, передбачена також можливість самостійного регулювання ступеня відкриття клапана. Це, що стосується надходження чистого повітря в приміщення. А відведення повітря відбувається природним шляхом через вентиляційні отвори в санвузлі і кухні, або ж з використанням настінних вентиляторів. Крім того, існує  можливість встановлення швидкості обертання вентилятора. Але такий варіант не буде ефективний в будинку, а підійде власникам квартир малої площі.
  • Система другого рівня - передбачає фільтрацію та нагрів повітря, що надходить. Вибравши цей варіант, Ви стаєте незалежними від погодних умов. Якщо обмежитися лише примусовим відводом повітря з кухні і санвузла, Ви не отримаєте бажаного мікроклімату, - повітрообмін не буде відбуватися. Навіть при великій продуктивності витяжних вентиляторів в майже герметичному приміщенні, в яке не надходить повітря, вони можуть досягти лише розрядження. Для створення комфортного клімату ми рекомендуємо не нехтувати встановленням припливної вентиляції. Серйозний нюанс: кількість повітря, що подається, має дорівнювати кількості повітря, що видаляється.
  • Третій рівень - системи вентиляції з рекуперацією. Цей варіант допоможе Вам заощадити до 1/3 теплової енергії, знизивши рахунки за опалення. Принцип роботи – видаляєме «відпрацьоване» повітря віддає теплову енергію тому, що надходить з вулиці без змішання потоків. Таким чином, у вентиляційну установку надходить не холодне, а підігріте повітря, що зменшує навантаження на калорифер припливної установки. Коефіцієнт корисної дії рекуперації залежить від вибраного обладнання і становить від 40 до 85%. З урахуванням нинішньої дорожнечі теплоносіїв для власників котеджів ми рекомендуємо саме такий варіант.

Жодна система не працює продуктивно, якщо при її монтажі використовувалося обладнання низької якості. На ринку представлений великий асортимент вентиляційного обладнання. Наша компанія плідно співпрацює зі знаменитими виробниками якісного обладнання, які добре себе зарекомендували. Одним з лідерів сегмента виробників вентиляційного обладнання є компанія Helios Ventilatoren (Німеччина). Якість продукції цієї компанії оцінили як фахівці, так і численні замовники. Це підтверджується міжнародними та державними сертифікатами, а також довгостроковою гарантією.

Важливі аспекти:

Вентиляційне обладнання встановлюється не на один рік. При виборі обладнання звертайте увагу на наступні аспекти:

  • рівень споживання електроенергії;
  • продуктивність;
  • безшумність;
  • потенціал енергозбереження;
  • надійність та робочий ресурс обладнання.

Цим вимогам відповідає продукція Helios Ventilatoren (Німеччина). Слід зазначити, що ця техніка автоматизована і не вимагає ніякого додаткового втручання в роботу, самостійно підтримуючи встановлену температуру та вологість у приміщенні. Звертаємо увагу на те, що подумати про повноцінну вентиляцію будинку краще на першому етапі проектування, а втім кваліфікація наших фахівців дозволяє зробити розрахунок і реалізувати проект вентиляції такж і в готовому будинку.

Якщо Ваш вибір припав на компанію  «Селектренбау», Ви вбережете себе від неправильного розрахунку продуктивності устаткування, - адже якщо вона виявиться недостатньою, то обладнання не впорається з поставленим завданням, а якщо перевищить необхідну, - постійних протягів не уникнути.

До вибору вентиляції краще за все підходити комплексно: ціна устаткування - це не головний критерій. Головне - правильний розрахунок, грамотний монтаж і показники роботи, що відповідають потребам. Надійне обладнання в комплексі з досвідом фахівців компанії «Селектренбау» надасть Вам гарантію повноцінного використання вентиляційних систем різних типів.