Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Вентиляція квартири

Повноцінна вентиляція повітря квартири - базовий фактор здорового життя міського жителя. Завдяки доступності професійних послуг у сфері встановлення та обслуговування вентиляції, сучасні люди мають можливість приділяти належну увагу створенню потрібного мікроклімату.

Стан здоров'я людини залежить від сукупності впливу трьох ключових факторів: як ми харчуємося, що п'ємо і де живемо. Середньостатистичному міському жителю 90% часу доводиться проводити в закритих приміщеннях і дихати свіжим повітрям в будні тільки на етапі перебіжки з дому в офіс або в магазин. На жаль, не кожен може собі дозволити жити за містом, постійно заповнюючи брак кисню. Але технології не стоять на місці, і виробники вентиляційного обладнання роблять всілякі відкриття, практичне впровадження яких забезпечує постійну економічно вигідну подачу свіжого повітря в квартири.

Скориставшись послугами компанії «Селектренбау», Ви зможете створити у квартирі сприятливий клімат, заощадити електроенергію, а також скоротити витрати на оплату комунальних рахунків, але, головне, - Ви збережете здоров'я.

Протягом 16 років компанія «Селектренбау» займається проектуванням і встановленням сучасних засобів вентиляції в міських квартирах, а також технічним обслуговуванням вентиляції. Функціонування техніки пов'язане з надійною роботою елементів, ступенем забрудненості фільтрів, злагодженою роботою автоматики. Довіряючи монтаж, перевірку, налагодження безперебійної роботи та оптимізацію вентиляції квартири професіоналам, з погляду на співвідношення ціна-якість Ви вирішуєте серйозну проблему, пов'язану з браком кисню, яка згубно впливає на здоров'я.

З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Така співпраця дозволила нам долучитися до європейського досвіду колег, австрійських і німецьких технологій вентиляційного устаткування, а також спільно працювати над проектуванням та реалізацією об'єктів. Наша компанія плідно співпрацює з багатьма світовими виробниками, зокрема: Helios Ventilatoren і Viessmann (Німеччина). Вона здійснює у них прямі закупівлі (без посередників) і доставляє обладнання та комплектуючі безпосередньо на об'єкти замовників за чесними цінами. Якість продукції, яку ми постачаємо, підтверджується міжнародними та державними сертифікатами, а також довгостроковою гарантією. Взявши на себе повне забезпечення об'єкта необхідним вентиляційним обладнанням і проведення робіт з монтажу, компанія несе єдину відповідальність за його бездоганну реалізацію.

Усі без винятку приміщення квартири потребують повноцінної вентиляції. Саме таким чином разом зі старим (відпрацьованим) повітрям з кімнати, кухні або санвузла виводиться пил, надлишкове тепло, сторонні запахи, волога і канцерогени. Встановлення припливно-витяжної вентиляції допомагає повністю і в стислі терміни вирішити питання очищення повітря.

Одним з економічних сучасних способів очищення і подачі свіжого повітря вважаються припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією, які гарантують економію електроенергії. Рекуператор – це теплообмінник, в якому обмін теплом між потоками відбувається через роздільну стінку. Таке обладнання працює надійно та продуктивно: в холодну пору року потоки теплого (відпрацьованого) повітря не «спливають» у відкрите вікно, а при проходженні через вентиляційне обладнання в рекуператорі віддають тепло припливному (новому) повітрю. Очищене повітря забезпечує здоровий клімат в сучасних, герметичних, теплоізольованих будівлях.

Перевагами сучасних вентиляційних систем є:

  • створення здорового клімату в приміщенні завдяки безперервній циркуляції повітряних мас (наповнення киснем, виведення шкідливих домішок та сторонніх запахів тощо);
  • повітря з вулиці подається через фільтр, пройшовши попередній нагрів (підмога для людей, які страждають алергією: фільтр не пропускає навіть найдрібніший пил);
  • тепло залишається всередині приміщення квартири;
  • гарантія чистого повітря, приємної температури та відсутність протягів;
  • за рахунок зниження інтенсивності вентиляції відбувається скорочення витрат на оплату використаної електроенергії. Встановлення такого обладнання дозволяє формувати й підтримувати здоровий мікроклімат протягом року, незалежно від зміни сезонів.

Якщо Ви бажаєте не наражати своє життя ризику, а організм - передчасному старінню, скористайтеся можливістю оснастити свою міську квартиру якісною системою вентиляції, щоб насолоджуватися чистим, свіжим повітрям і бути в доброму здоров'ї та настрої. Фахівці компанії «Селектренбау» готові допомогти Вам втілити мрію про свіже повітря у Вашій квартирі.