Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Вентиляція

Якість будь-якого сучасного приміщення для проживання або громадської будівлі визначається багатьма факторами. По-перше, на що ми звертаємо нашу увагу – це зовнішній вигляд та внутрішнє оздоблення приміщень. Оригінальні, яскраві та продумані рішення завжди приваблюють погляд. Однак після краси ми завжди оцінюємо комфорт. Адже відомо: якою би чудовою ні була будівля, але якщо вона некомфортна, то зовнішня краса з часом втрачає значення. Вимоги до кожної будівлі, а особливо до такої, що використовується для проживання людей, стандартні: здорові для знаходження в приміщеннях температура, вологість та чистота повітря.

Проблеми мікроклімату та способи їхнього вирішення

Оскільки міські жителі майже 90% свого життя проводять в приміщеннях, а якість повітря навіть на відкритому просторі залишає бажати кращого, то вентиляція приміщень набуває особливо серйозного значення. Вкрай необхідно усунути недолік кисню, однак не всі можуть собі дозволити не тільки житло за містом, але й навіть виїзди на природу. А недолік кисню приводить до погіршення самопочуття людини, до хвороб. Як наслідок,- втрата здоров’я та зниження працездатності. І тут на допомогу приходять вентиляційні системи та обладнання.

Компанія «Селектренбау» протягом 16 років займається проектуванням, монтажем та обслуговуванням сучасних вентиляційних систем. З 2000 року «Селектренбау» входить до групи компаній «Select Австрія - Україна». Така співпраця надає нам можливість долучитися до європейського досвіду колег, австрійських та німецьких технологій вентиляційного устаткування, а також здійснювати спільну роботу над проектуванням та реалізацією об'єктів будь-якої складності. Протягом багатьох років компанія плідно співпрацює з багатьма світовими брендами, зокрема: Helios Ventilatoren і Viessmann (Німеччина), здійснюючи прямі закупівлі (без посередників) і доставку обладнання та комплектуючі безпосередньо на об'єкти замовників за чесними цінами. Якість продукції, що нами постачається,  підтверджується міжнародними та державними сертифікатами і довгостроковою гарантією. Завдяки багаторічному досвіду кваліфікованих спеціалістів, ми зможемо спроектувати вентиляційну систему для будівлі, яка знаходиться в процесі зведення, або вирішити проблеми з вентиляцією у готовій будівлі будь-якого призначення або площі, будь-то: квартири або індивідуальні будинки, офіси, торгівельно-розважальні центри, промислові об’єкти. Ми освідомлюємо, що головним завданням абсолютно будь-якого вентиляційного обладнання є не просто переганяння повітря в будівлі, а й створення комфортного мікроклімату, відведення застояного повітря із запахами та димом з одночасним наповненням приміщення свіжим повітрям. Крім того, вентиляція може виконувати функцію нагріву та охолодження повітря в приміщеннях.

selectrenbau-otoplenie-klimat-ventilyaciya-1.jpg

Сучасні системи вентиляції

Усі завдання ми вирішуємо комплексно, а системи для їхнього вирішення розподіляються на декілька видів:

 • Існує система так званої контрольованої вентиляції. Це певне вентиляційне обладнання, яке налаштувується на різні режими роботи. Його програму зручно змінювати залежно від пори року, погодних умов та температури як ззовні будівлі, так і всередині. Така система також виконуватиме і свою основну функцію: відведення та видалення застояного повітря з запахами і домішками та заміщення його свіжим та чистим повітрям, обробленим відповідно до налаштувань системи.
 • Центральна вентиляція з рекуперацією тепла – забруднене запахами, вологою та СО2 повітря видаляється з приміщень, віддає свою енергію через рекуператор та виводиться назовні. Свіже та очищене повітря, забираючи енергію відведеного повітря, постачається до приміщення. Таким чином, у рекуператорі відбувається теплообмін між повітрям, що відводиться, та таким, що постачається, без змішування повітряних потоків, що дозволяє економити енергію.
 • Система зволоження для вентиляції з рекуперацією тепла – оптимальний рівень відносної вологості в приміщенні повинен залишатися в межах 40-60%. Очевидно, що без належного обладнання неможливо підтримувати вологу на одному рівні впродовж всього року. Для цього завдання існує система зволоження повітря. Вона легко інтегрується у вже встановлені вентиляційні установки з рекуперацією тепла. Свіже повітря, проходячи через теплообмінник вентиляції, поглинає теплову енергію повітря, що видаляється з будівлі. Далі таке повітря надходить до секції зволоження, де відбувається автоматичне зволоження повітря. Об’єднавши вентиляцію з системою зволоження, Ви зможете досягнути максимального комфорту в приміщеннях котеджу, приватного будинку, офісу або торгово-розважального комплексу.

Додаткове обладнання для вентиляції

З метою покращення мікроклімату в приміщенні без встановлення вентиляційних систем наша компанія пропонує встановлення іншого обладнання:

 • віконні вентилятори – встановлюються у подвійних або одностулкових вікнах, здійснюють видалення повітря та провітрювання кімнат;
 • однотрубна вентиляційна система –використовується в санвузлах, інтегрується в центральну вентиляцію будівлі;
 • малогабаритні вентилятори – підійдуть для санвузлів та маленьких приміщень. Вони можуть бути віконні, стельові, настінні;
 • 3-ступінчасті вентилятори з напором повітря для одночасної вентиляції декількох приміщень;
 • осьові вентилятори – максимальна продуктивність, великий об’єм та тиск, виробляються також з вибухозахисним корпусом;
 • вентилятори декількох видів із встановленням на даху – з вертикальним та горизонтальним виведенням повітря, високий ККД, незначні шуми під час експлуатації;
 • безшумні вентилятори – звукова ізоляція каналів та труб, що забезпечують безшумну роботу системи;
 • радіальні (для монтажу в каналах круглого перерізу) та канальні вентилятори (для каналів прямокутного перерізу).

Діяльність компанії «Селектренбау» містить повний комплект робіт: ми створюємо проект, постачаємо обладнання та виконуємо його монтаж. Ми працюємо з перевіреними та надійними виробниками вентиляційного обладнання, а спеціалісти мають великий досвід роботи в цьому напрямку. Саме тому ми гарантуємо, що, звернувшись до нас, Ви зробите правильний вибір та будете задоволені результатом.

selectrenbau-otoplenie-klimat-ventilyaciya-2.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-ventilyaciya-4.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-ventilyaciya-3.jpg selectrenbau-otoplenie-klimat-ventilyaciya-5.jpg