Залишити заявку
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Замовити дзвінок
Максимальний розмір файлу для завантаження 6 МБ
* — поля,обов'язкові для заповнення
Заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Влаштування газонів

Ефектним штрихом, що підкреслює красу та блиск об'єкта, є доглянутий газон. На тлі смарагдової зелені будова набуває вишуканих рис. Декоративні трав'яні покриття грунту є самодостатніми елементами рослинного декору. Разом із грамотно підібраними чагарниками, деревами вони являють собою чудову ландшафтну композицію.

В даний час неможливо уявити собі приватний будинок або котедж, де не було б газону. Маленькі і великі, різні за формою, вони потребують копіткого догляду та уважного до себе ставлення ще на етапі планування. Тому фахівці компанії «Селектренбау» починають готувати проект влаштування газону одночасно з роботою над проектом будинку і благоустрою прилеглої території. При створенні проекту з ландшафтного озеленення ділянки вони обов'язково враховують побажання замовника, грамотно прив'язуючи його ідею до наявних умов. Завдяки професіоналізму та досвіду співробітників, кожен проект набуває яскраво вираженої індивідуальності. Застосований в компанії комплексний підхід дозволяє без затримок виконувати необхідні роботи із суворим дотриманням якості та в чітко сплановані терміни.

У нашому Портфоліо представлені реалізовані проекти влаштування газонів, які вже багато років прикрашають ландшафт замовникам. Умовно трав'яне покриття розподіляється на такі види:

 • партерний - вишуканий і престижний газон, виділяється своєю бархатистою, рівною рослинністю. Як правило, розбивається перед фасадом будинку, уздовж парадного під'їзду до нього, навколо скульптурних композицій або презентабельних архітектурних форм (фонтанів, декоративних споруд тощо);
 • мавританський - чарівний газон, що складається не тільки з трав, але і з всіляких однорічних квітів. Має малу площу і поєднується з партерним газоном, яскравою кольоровою плямою виділяючись на благородному фоні. Барвистий та веселий, він з весни до осені створює радісний настрій, дивуючи, практично, кожен день зміною своєї палітри;
 • спортивний - має рівний зелений колір і однорідну структуру. Головною перевагою є стійкість до витоптування, що дозволяє використовувати його для облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, кортів, полів для гольфу;
 • рулонний - затребуваний на ділянках малої площі. Перевагою вважається швидкість отримання трав'яного покриття високої якості.

Фахівці компанії мають досвід робіт із влаштування всіх видів газонів. Завдяки вмілим рукам майстрів, трав'яне покриття набуває привабливого вигляду. Найголовніше для замовника - визначитися з концепцією і з загальною ідеєю: якою має бути територія навколо будинку. І він неодмінно побачить її саме такою. І справа тут не в чаклунстві, а в знаннях і майстерності ландшафтних дизайнерів, проектувальників, озеленювачів, які працюють в «Селектренбау».

До появи в житті такого примхливого дітища, як газон, потрібно готуватися заздалегідь. В ідеалі - ще на етапі планування. Це дозволить правильно підготувати ділянку, яка виділяється під посів трави, прокласти і випробувати систему автоматичного поливу, підібрати травосуміш, відповідну кліматичним умовам та передбачуваному використанню газону. Тому фахівці, що займаються благоустроєм прилеглої території, підключаються до роботи над проектом одночасно з архітекторами, працюючими над створенням будинку. Завдяки такому комплексному підходу, замовник може не тільки отримати візуалізоване зображення своєї мрії, але й внести своєчасні коригування, в тому числі, фінансові. При цьому він може бути впевнений в якості кожної з виконаних робіт.

Види газонів

Влаштування газону незалежно від виду складається з наступних етапів:

 • очищення ділянки від будівельного сміття, пнів, що залишилися після спилювання дерев;
 • первинне грубе розпушування культиватором, прибирання бур'янів і внесення необхідних хімічних препаратів, що очищають грунт від їхніх залишків;
 • формування рельєфу згідно з проектом озеленення;
 • висаджування багаторічних рослин, якщо вони передбачені посеред майбутнього газону;
 • прокладання та мощення доріжок;
 • проектування та розміщення систем освітлення та поливу;
 • доставка родючого грунту і укладання з наступним трамбуванням катком;
 • посів травосуміші;
 • контроль за поливом;
 • перевірка сходів і спостереження за їхнім станом;
 • первинна стрижка.

Грамотне виконання кожного з названих етапів стає запорукою подальшого вирощування бездоганного газону. Тому в ідеалі створенням трав'яних покриттів повинні займатися професіонали, які володіють багаторічними знаннями та навичками, потрібними для отримання насиченої і біологічно сильної рослинності. Такими професіоналами, безумовно, є фахівці-озеленювачі нашої компанії, чию роботу гідно оцінили сотні замовників.
Благоустрій газонів від «Селектренбау» дозволяє замовникам відчути такі переваги:

 • ретельне планування території ділянки;
 • підбір трав, які відповідають рівню освітленості або затінення, стійких до морозу або до підвищених температур;
 • підготовка грунту з використанням спеціальної техніки;
 • створення родючого шару з необхідним рівнем РН;
 • стійкість трави до механічних навантажень;
 • довгострокове збереження краси та декоративності газону;
 • повноцінне відновлення після зимівлі.

Кожен замовник, який звернувся до нашої компанії, може бути впевнений - тут він знайде надійних партнерів і професіоналів.